Hizmet Bölgelerimiz

Kartal Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kartal Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kartal Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bizim işimiz yumurta olduğundan toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile müşterilerimizin her zaman daha kaliteli ürün almasını sağlamaktayız. Her ayrıntı firmamızın kalite standartlarına uygun olarak yürütüldüğü için müşterilerimizin sorunsuz olarak hizmet alması için kesintisiz çalışmaya devam etmekteyiz.

Kartal flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız İstanbul da sunduğumuz hizmetin yalnızca bir parçasıdır. Hem Anadolu hem de Avrupa yakasında her semte bu şekilde kaliteli hizmet sunmak için kadromuz ile çalışmaktayız.

Şarküteri ve market gibi günlük satış yapan yerler ile yaptığımız çalışmalar sayesinde en kaliteli ve güvenilir yumurta tedarikini sağlamaktayız.

Flotty Organik Yumurta Kalitesi

Yumurta sık kullandığımız besin kaynaklarımız arasında yer aldığı için günlük ve taze tüketimi daha etkili ve kaliteli sonuçlar alınmasını sağlar. Kartal flotty organik yumurta toptan satış hizmetimiz ile bu bölgedeki ihtiyacı karşılamak için çalışmaktayız. Yumurtamızın kalitesi doğal yaşam alanlarında free range yöntemi ile mutlu tavuklardan elde edilmesinden kaynaklanmaktadır.

Tavukların horozlar ile aynı ortamda olması ile fertilize yani döllenmiş yumurta elde edilir. Doğal yemler ile beslenmeleri de yumurtanın besin değerinin artmasını sağlamaktadır. Bu sayede çocuklarda güvenle tüketimi yapılabilecek bir yumurta seçeneği olmaktadır.

Kontrolleri sağlanan yumurtalarımızın ambalaj ve kolileme aşamasında itinalı olarak yapılan işlemler ile dağıtıma hazırlanmasını sağlamaktayız.

Kalite Standartlarımız Nelerdir?

Organik yumurta satışında ve dağıtımında firmamız hizmet verdiği alanlarda her zaman daha iyi sonuçlar alınması için itinalı olarak çalışmalarını yapmaktadır. Hizmetlerimizin daha yüksek kalitede olması için belirlemiş olduğumuz hizmet standartlarımız şu şekilde sıralanabilir;

  • Her zaman taze ve gerçek organik yumurtayı kontrollü bir şekilde dağıtmak,
  • Doğru ve kaliteli paketleme aşaması,
  • Tam zamanında teslimat yapmak,
  • Gelişmelere ayak uydurmak,
  • Saygı ve güler yüzlü hizmet vermek,
  • Uygun fiyat güvencesi ile kaliteli hizmet sunmaktır.

Hedef yumurta standartlarımıza göre yaptığımız çalışmalar ile flotty organik yumurta toptan satışında şarküteri ve market gibi alanların ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası