Hizmet Bölgelerimiz

Esenyurt Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Esenyurt Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Esenyurt Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta son yıllarda oluşan talep nedeni ile ve yaygın kullanım alanı ile ön planda olan ve toptan üretimler ile taleplerin karşılandığı bir besin kaynağıdır. İçerdiği besin değerlerinin yanı sıra geniş kullanım alanı da yaşanan taleplerin nedenini açıklamaktadır.

Hedef yumurta firmamız ile bizde bu sektöre girerek en iyi sonucu almak isteyenlere hizmetlerimizi sunmaya başladık. Esenyurt toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetimiz gibi İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında hizmetlerimiz kesintisiz olarak sürmektedir.

Taze Ve Günlük Yumurta

Sizlere sunduğumuz toptan satışlarımızda elinize ulaşacak olan yumurtalarımız taze ve günlük olduğundan güvenle kullanımı söz konusudur. Firmamız bu konuda oldukça hassas davranarak her müşterimiz için aynı kalitede hizmet vermektedir.

Hedef yumurta olarak bu alanda sunduğumuz hizmetlerimiz bizim ilerlememizde istediğimiz geri dönüşü almamızda etken olduğundan itinalı olarak çalışmaktayız. Müşterilerimizin güvenle kullanabileceği üretimlerimiz ile daha kaliteli sonuçlar alınmasında etkili olmaktayız.

Bu sektöre girdiğimiz ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz değerlerimizden vazgeçmeden ve çizdiğimiz yoldan sapmadan aynı şekilde kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Toptan Yumurta Satışında Hizmet Alanlarımız

Hedef yumurta firmamız toptan yumurta satışı yaptığı için toplu alım yapan işletmeler ile çalışmaktadır. Yumurta satışlarımızda çalıştığımız alanlarımız;

  • Marketler,
  • Pastaneler,
  • Fırınlar,
  • Pastacılar,
  • Börek imalathaneleri,
  • Oteller,
  • Kafeler,
  • Restoranlar olarak belirlenmiştir.

Bu alanlarda yapılan günlük talepleri karşılamak adına verdiğimiz hizmetlerimiz ile her zaman kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamak adına çalışmalarımıza aralıksız olarak devam etmekteyiz. Taze yumurta ile üretimde daha kaliteli sonuçlar almak isteyenlerin tercihi olmaktayız.

Hızlı Dağıtım Ağımız

Yumurta taleplerinize istediğiniz gün ve saatte geri dönüş yaparak tam zamanında teslim edilmesini sağlamaktayız. Tam zamanında teslimat yapmak şirketimiz açısından bir prensip olduğu için buna uygun planlama ile dağıtım ekibimiz her müşteri için belirlenen saatlerde teslimatı yapmaktadır.

Tam kapasiteli olarak çalıştığımız için yeterli araç sayımız ve ekibimiz ile her zaman aksatmadan dağıtım işlemlerimizi belirlenen saatlerde sorunsuz teslimat şeklinde gerçekleştirerek bu sayede kaliteli hizmetimizi sizlere sunmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası