Hizmet Bölgelerimiz

Kartal Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kartal Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kartal Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta dağıtımı ve satışında toptan hizmet vermekteyiz. Firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Yeterli üretim kapasitemiz ile sizlere her zaman taze yumurta dağıtımı ile hizmetlerimizi sunmaktayız.

Geniş dağıtım ağımız ile Kartal toptan yumurta satış ve dağıtım içinde sizlere en kaliteli şekilde yardımcı olmaktayız. Bizimle çalışmanızın karşılığını her zaman kalite olarak geri alırsınız. Yalnızca toptan satışlarımız bulunduğu için üretim alanında toptan alımlara ihtiyaç duyan işletmeler ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

30’lu Ve 15’li Koliler İle Paketleme

Yumurtaların daha güvenli bir şekilde adresinize ulaşması için ilk aşamasından teslimat aşamasına kadar her bir ayrıntıya dikkat ediyoruz. 30’lu ve 15’li kolilerde yapılan kolileme işlemi sırasında kullandığımız malzemelerim yumurtaların hassas ve kırılgan olması nedeni ile koruyucu olarak seçilmektedir.

Müşterilerimizin taleplerini karşılarken günlük ve taze yumurtalarımız ile hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra aynı zamanda kırılma oranını düşürmek adına da firmamızda yapılan paketleme aşamalarında itinalı çalışmalar yapılarak bu sayede daha kaliteli ve rahat taşınması sağlanmaktadır.

Olabilecek risklere karşı daha güvenli dağıtım yapılması için bu aşama son derece önemlidir.

Çalışma Yaptığımız Üretim Alanları

Toptan yumurta satış ve dağıtım için çalışan firmamız bu alanda yeterli talebi sağlayan işletmeler ile düzenli olarak çalışmaktadır. Yeterli üretim alanımız bu talepleri karşılayacak kapasiteye sahip olduğundan sorunsuz olarak işlem yapılmaktadır.

Yoğun üretim hattı bulunan üretim alanlarında yumurta ihtiyacı fazla olduğundan firmamız pastaneler, fırınlar, börek imalathaneleri, kafeler, restoranlar, oteller ve pasta imalatı yapan yerler ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Güler Yüzlü Hizmetlerimiz

Yaptığımız işin sorumluluklarının bilincinde olduğumuz için bu konuda en iyi sonuçları almanız için her aşamada kontrollerimizi sağlamaktayız. Bütün ekibimiz çalışma hevesi ve isteği ile dolu olduğundan bizim işimiz öncelikli olarak sizlerin memnuniyeti olmaktadır.

Çalışmalarımızda güler yüzlü personelimiz daha kaliteli geri dönüşler yapacağı için her aşamada saygı çerçevesi içinde sizlerle iletişim kuracakları ile sorun yaşamadan daha etkili ve kaliteli sonuçlar alarak bizlerle uzun ömürlü bir çalışma sisteminde yer alabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası