Hizmet Bölgelerimiz

Sarıyer Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Sarıyer Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Sarıyer Toptan Yumurta

Sarıyer, İstanbul Avrupa yakasında yer alan ilçelerden yalnızca biridir. Sınırları içerisinde 35 mahalle bulunan ilçenin yüz ölçümü oldukça geniştir. İlçenin en çok dikkat çeken noktaları özellikle tarihi yansıtan eserlerdir. Rumeli Hisarı bölgenin en dikkat çeken noktalarından birisi olarak yerli ve yabancı turistlerin buraya bugün talep göstermesini sağlamaktadır.

İstanbul'un yoğun talep gören ilçelerinden biri olmasının pek çok farklı nedeni bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle İstanbul'a gelenlerin aklına gelen ilk yerlerden birisi olmaktadır. Bölge sanayi tesisi açısından fazla gelişmediği için ekonomisini daha çok turizm ve esnaflar üzerinden sağlamaktadır. Ulaşım konusunda deniz ve karayolu üzerinden rahatlıkla bölgeye erişim sağlamaktadır.

Toptan yumurta almak isteyenler için Hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu Avrupa yakasında gezen tavuk yumurtası toptancıları arasında kaliteli hizmetimiz ile tercih edilmekteyiz.

Doğal Yumurtada Kaliteli Hizmet

Toptan doğal yumurta almak isteyenler için firmamız kurulduğu ilk günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarına göre hizmet vermektedir. İşimizde önceliğimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan özellikle yüksek kalitedeki ürün seçenekleri ile sizlere yardımcı olmaktayız. Tamamen doğal ortamda yapılan doğal yumurta üretim ve satış aşamalarında gerekli bütün kontrolleri yapılarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Doğal yumurta anne adayları ve bebekler için tüketime uygun olduğundan tercih edilmektedir. İçerisinde bulunan yüksek besin değeri sayesinde günlük insan vücudunun ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Doğal olması özellikle tüketim için istenilen kaliteli seçenek olmasını sağlamaktadır.

Doğal Yumurtanın Üretimi

Doğal yumurta doğal yaşam alanlarında bulunan tavukların özgürce hareket edebilmeleri ve doğal yemler ile beslenmeleri sayesinde daha kaliteli ve yüksek besin değerine sahiptir. Aynı zamanda horozlu olan yumurtalar özellikle tüketim sırasında sağlıklı seçenekler arasında yer almaktadır. Firmamız hem satış hem de dağıtın hizmeti verdiği için taleplerinize göre adresinize en kısa süre içerisinde talep ettiğiniz sayıda yumurta teslimatı yapılmaktadır.

Tamamen doğal olarak yapılan doğal yumurtanın üretimi sayesinde kaliteli seçim yapmak isteyenlerin talepleri karşılanmaktadır. Firmamız yumurta sektöründe toptancılık hizmeti verdiğinden özellikle toplu alım yapmak isteyenlerin taleplerini geri dönüş yapmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası