Hizmet Bölgelerimiz

Avcılar Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Avcılar Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Avcılar Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Tavuk yumurtası besin değeri yüksek olması nedeni ile çocuklarda dahil olmak üzere herkes tarafından tüketilebilir. Tüketimi sırasında dikkat edilmesi gereken bazı durumlar bulunur. Özellikle yumurtanın taze olması daha güvenle tüketimi için önemlidir. Avcılar organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız sayesinde İstanbul da gerçek ve organik yumurta tüketmek isteyenler için etkili ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Market ve şarküteri gibi günlük satış yapan yerlerin ihtiyaç duyduğu organik yumurtanın satışını yapan firmamız bu anlamda en kaliteli sonuçların alınması için uygun koşullarda ve ortamlarda üretilen kontrolleri sağlanmış yumurtaları sizlere sunmaktayız.

Organik Yumurta Nedir?

Yumurta denilince en yoğun tüketimi olan tavuk yumurtası akla gelmektedir. Tavukların embriyolarını korumak amacı ile dış alanını kabuk tabakası ile sardıkları şey yumurtalarıdır. İçerisinde bulunan besin değerlerinin yüksek olması nedeni ile yumurta sağlıklı beslenmek için tercih edilir.

Tavukların doğal yaşamlarında kalmaları ve doğal yemler ile beslenmeleri sonucunda elde edilen yumurtalara organik yumurta denir. Ayrıca döllenmiş olması için bulundukları alanda horozlarında olması gerekir. Döllenmiş yumurtanın besin değeri daha da arttığı için organik yumurta talepleri daha da fazla olmaktadır.

Yumurtanı taze olması güvenle tüketilmesi için gerekli olduğu gibi ayrıca organik olması da çocuklar açısından besin değerinin tam olarak vücuda geçmesi için gereklidir.

Organik Yumurta Tam Zamanlı Dağıtım

Toptan olarak yaptığımız satışlarımız ile organik yumurta dağıtım alanında da etkili ve kaliteli sonuçlar alınmasını sağlayan firmamız uygun fiyatlarla müşterilerine kesintisiz yardımcı olmaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sunduğumuz toptan satışlarımızda dağıtımı kendi araçlarımız ile sağlamaktayız.

Avcılar da bulunan müşterilerimizin talep ettikleri tarih ve saate göre yaptığımız planlama ile sorunsuz olarak ve aksama olmadan zamanında teslimat yapmaktayız. Teslimatın sorunsuz olması için ambalajlama aşamasında kaliteli malzemeler ile doğru sonuçlar alınması için dikkatli ve itinalı olarak çalışmaktayız.

Her zaman aynı kalite taze ve organik yumurta almak isteyenler Hedef yumurta firmamızı tercih ederek yüksek kalitede sonuçlar elde ederek yumurta tedariki sağlayabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası