Hizmet Bölgelerimiz

Arnavutköy Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Arnavutköy Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Arnavutköy Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Tavuk yumurtası kahvaltılar başta olmak üzere soframızdan eksik olmayan yüksek besin değerine sahip bir besin kaynağıdır. İçerisinde bulunan vitaminler, mineraller ve proteinler sayesinde insan vücudunun ihtiyaç duyduklarını yüksek oranda sunan lezzetli bir besin kaynağı olması sayesinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Market ve şarküterilere organik yumurta satışı yapan firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Arnavutköy organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile gerçek organik yumurtanın adresinize ulaşmasında etkin rol almaktayız.

Yaptığımız her çalışmada firmamız için müşteri memnuniyeti ön olanda olduğundan en kaliteli ürünleri tam zamanlı olarak almaları için çalışmaktayız. 

Organik Yumurtanın Farkı

Yumurta içerdiği vitaminler, mineraller ve proteinler ile insan vücudunda oldukça etkili ve sağlıklı sonuçlar ortaya koyan besin kaynaklarımız arasında yer almaktadır. A, B, D ve E vitaminlerini içerisinde barındıran yumurta içerisinde C vitamini olmamasına rağmen C vitamininin emilimini arttırarak yardımcı olmaktadır.

Organik olarak doğal yaşam alanlarında ve doğal yemler ile beslenen tavuklardan elde edilen organik yumurta satışı ile sizlerin daha kaliteli ve yüksek besin değerine sahip olan yumurtaları almanız için çalışmaktayız. Organik yumurtanın normal koşullarda üretilmiş olan yumurtaya oranla daha yüksek besin değerinin yanı sıra güvenle tüketimi de özellikle çocuklar için etkili bir seçenek olmasını sağlamaktadır.

Organik Yumurtanın Faydaları

Değişen koşullar nedeni ile doğal yaşamların dışında da üretimi yapılan yumurtalara oranla doğal olması için organik yumurta daha kaliteli ve güvenilir olması nedeni ile tercih edilmektedir. Doğal yemler ile beslenen tavukların yaptığı organik yumurtanın faydaları şunlardır;

  • Çocukların kemik gelişimini güçlendirmek,
  • Göz ve diş sağlığında etkili olmak,
  • Bağışıklık sistemini güçlendirerek dışarıdan gelecek olan zararlı maddelere karşı vücudu korumak,
  • Sindirim ve solunum sistemini güçlendirmek,
  • C vitamini emilimini arttırmak,
  • Elzem amino asitlerin vücuda girmesini sağlamak ve daha pek çok farklı faydası bulunmaktadır.

Hedef Yumurta firmamız bu alanda gerçek organik yumurta satışı yapmaktadır. Firmamız ile kaliteli sonuçlar almak istediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası