Hizmet Bölgelerimiz

Gaziosmanpaşa Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Gaziosmanpaşa Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Gaziosmanpaşa Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Vitamin, mineral ve protein açısında yüksek değere sahip olan yumurtanın güvenle tüketilmesi için organik olmasına dikkat edilmesi gerekir. Doğal yaşam alanlarında olan tavukların doğal yemler ile beslenmesi sayesinde yumurtaları da daha yüksek besin değerine sahip olmaktadır. Ayrıca horozlu olduğundan içerisinde bulunan besin değerleri insan vücudu için etkili olmaktadır.

Gaziosmanpaşa organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimiz bu alandaki müşterilerimize zamanında yardımcı olmamız için yeterli olmaktadır. Her zaman müşterilerin sorunsuz olarak talep ettikleri yumurtaları teslim almalarını sağlamaktadır. Belirlediğimiz standartlarımız ile müşterilerimize her zaman toptan yumurta satış ve dağıtım ağımız ile kesintisiz hizmet vermek için çalışmaktayız.

Organik Yumurtanın Farkı

Normal koşullarda üretilen yumurtalar tavukların kapalı bir alanda yemlerle beslenmesi ile elde edildiğinden doğal koşulların sağlanması ve doğal yemler ile beslenilmesi halinde organik yumurta üretimi yapılmaktadır. Ayrıca horozlar ile aynı alanda bulunan tavuklar horozlu yumurta ürettiği için organik yumurta tüketimi sağlık açısından daha etkili bir seçenek olmaktadır.

Hedef yumurta olarak bu alandaki hassasiyeti bildiğimiz için her zaman yüksek kalitede ürün seçeneklerimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Gerçek organik yumurta satışı yaptığımız için market ve şarküterilerinin bu taleplerini karşılamaktayız. Toptan satış yaptığımız için yeterli kapasite ile günlük olarak müşterilerimizin taleplerine geri dönüş yapmaktayız.

Gaziosmanpaşa Geniş Dağıtım Ağımız

Günlük ve taze organik yumurta dağıtımı yapmak adına her gün taleplere göre planlı bir dağıtım ağı ile dönüş yapmaktayız. Kendi araçlarımız ile yaptığımız dağıtım ile tam zamanlı olarak bulunduğunuz adrese ulaşım sağlayarak bu şekilde sorunsuz teslimat için ekibimiz ile kesintisiz olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Market ve şarküteri gibi günlük satış yapan yerler ile çalışan firmamız en uygun fiyat seçeneği ile kalitesinden ödün vermeden hizmetini sürdürerek bu şekilde her müşterinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Organik yumurtanın taze olarak satışa sunulması için toplanması ve ambalajlama işleminin yapılması ile aynı gün içinde adreslere teslimatı yapılır. Profesyonel bir hizmet almak isteyenler için hedef yumurta olarak hizmet vermekteyiz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası