Hizmet Bölgelerimiz

Esenler Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Esenler Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Esenler Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta günümüzde yaygın kullanımı olan değeri sonradan daha da anlaşılan bir besin kaynağıdır. Bu yaygın kullanım nedeni ile özellikle toptan satışı hızla ivme kazanarak yükselişe geçti. Hedef yumurta olarak bizlerde bu talebi karşılamak adına hizmet vermekteyiz.

İstanbul Esenler toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetimiz ile bu bölgede olduğu gibi her semtte hizmetlerimiz ile talepleri en iyi şekilde karşılamaya devam etmekteyiz. Yeterli kapasitemiz ile büyük işletmelerin yaptıkları talepleri toptan satışlarımız ile karşılamaktayız. Hem Anadolu yakası hem de Avrupa yakasına hizmet verdiğimiz için her türlü talebinize en hızlı şekilde geri dönüş yapılmaktadır.

Güler Yüzlü Personel

Hizmetlerimizin kalitesi kadar personelimizin güler yüzlü ve istekli yaptığı çalışmalarda bizim ilerlememizde etkili olmaktadır. Bu sayede her aşamada itinalı hizmet almanızı sağlayarak daha kaliteli sonuçlar ile uzun süreli çalışmak bizim için önemli olduğu kadar eminiz ki sizin açınızdan da önemlidir.

Yumurtalarımızın kalitesi kadar sunumu ve hazırlama aşamasında personelimizin hevesli çalışmaları da bizim daha etkili bir hizmet sunmamızda etkin olmaktadır. Yumurtanın üretiminden dağıtımına kadar bütün aşamalarda deneyimli personelimiz itinalı çalışmaları ile bizlere yardımcı olmaktadır.

Kaliteli Yumurta Satışımız

Yumurta üretiminde veteriner hekim kontrolünde yapılan çalışmalarımız sayesinde her zaman kaliteli yumurtalarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hedef yumurta olarak girdiğimiz bu sektörde en iyi şekilde hizmet vermek adına gerekli olan bütün belgelerimiz ile sizlere güvenilir hizmet vermekteyiz.

Toptan yaptığımız çalışmalarımız ile her türlü ihtiyacınıza göre yeterli sayıda alım yaparak güvenle üretiminizde taze yumurtalarımızı kullanabilirsiniz. Bu konuda firmamız itinalı bir çalışmak yaparak dikkatli hareket etmektedir.

Hizmet Alanlarımız

Firmamız toptan satış yaptığı için bu alanda üretimde yumurta kullanılan işletmeler ile çalışmaktayız. Çalıştığımız alanlarımız;

  • Marketler,
  • Pastaneler,
  • Fırınlar,
  • Börek imalathaneleri,
  • Kafeler,
  • Restoranlar,
  • Oteller,
  • Pasta imalatı yapanlardır.

Toplu olarak duyulan ihtiyaçları taze yumurta satışlarımız ile karşılamak adına çalışmalarımızı bu alanlarda yapmaktayız. Yapılan taleplere tam zamanında dönüşler ile sorunsuz teslimat ile kaliteli sonuç alınmasını sağlamaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası