Hizmet Bölgelerimiz

Gaziosmanpaşa Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Gaziosmanpaşa Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Gaziosmanpaşa Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Firmamız toptan yumurta satış ve dağıtım pazarında İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Toptan satışlarımız bulunduğu için perakende satış yapmamaktayız. Müşterilerimizin en kaliteli ve hızlı hizmet alması için ekibimiz ile itinalı bir çalışma yürütmekteyiz.

Mutlu personel daha yüksek verim demek olduğundan biz bunu başararak sizlere hizmet vermekteyiz. Gaziosmanpaşa toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetimiz iki yakada da verdiğimiz hizmetlerden yalnızca biridir. Bunun için her semte tam zamanında ulaşım sağlayarak gerekli sayıda yumurtanın taze olarak teslim edilmesini sağlamaktayız.

Toptan Taze Yumurta Satışı

Veteriner hekim kontrolünde yapılan yumurtalarımızın üretim aşamasında doğal yemler ile besleme işlemi yapıldığı için taze ve kaliteli yumurta satışını sizlere sunmaktayız. Yeterli kapasiteye ulaşacak şekilde ayarladığımız üretim alanımız için taleplerinizi karşılayacak sayıda günlük üretim ile toptan yumurta satışı alanında en iyi olarak yolumuza devam ediyoruz.

Yumurtanın üretiminde son aşama dağıtıma kadar her aşamada itinalı ve dikkatli hareket ettiğimiz için daha kaliteli ve profesyonel sonuçlar almanızı sağlamaktayız.

Kaliteli Paketleme Aşaması

Yumurtaların 30’lu ve 15’li kolilerde hazırlanması talepleri karşılamak adına yapılır. Bu aşamada Hedef yumurta olarak en kaliteli malzemeleri kullanılarak daha kaliteli sonuçlar elde etmekteyiz.

Kolilerin taşıma sırasında yumurtaların korunmasını sağlaması adına kaliteli olması ve aynı şekilde paketleme işleminin de uygun şekilde yapılması için kontrollerini sağlamaktayız. Dağıtım aşamasında kırılma oranını en aza indirmek adına bu çalışmalarımız aldığımız sonuçların olumlu olmasını sağladığı için bizim için önemlidir.

Gaziosmanpaşa Bölgesine Hızlı Dağıtım

İstanbul da bulunan diğer bütün müşterilerimizde olduğu gibi tam zamanında teslim bizim için önemlidir ve buna göre yapılan planlama ile sorunsuz olarak dağıtımlarımızın yapılmasını sağlamaktayız. İstediğiniz saat ve tarihte adresinizde olacak şekilde dağıtım ağımızı belirlemekte ve bunun için yeterli kapasitemiz ile dağıtım yapmaktayız.

Bütün müşterilerimizde aynı özeni göstererek üretimin aksamaması adına tam zamanında ve gününde teslimat işlemi yaparak profesyonel sonuçlar alınmasını sağlamaktayız. Bu sayede sorun yaşamamanız ve güvenilir hizmet almanız için tercih edebileceğiniz hizmeti sizlere sunmaktayız.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası