Hizmet Bölgelerimiz

Pendik Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Pendik Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Pendik Toptan Yumurta

Pendik, İstanbul Anadolu yakasında yer alan merkezi konuda gecelerden biridir. Özellikle ilçenin gelişmiş olması bölgede dikkat çeken hususlardan biridir. Sosyal alanları oldukça fazla olduğundan bölgeye rağbet yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun olmaktadır. Yüz ölçümü oldukça geniş olan ilçenin denize kıyısı bulunmaktadır.

İlçeye kara, hava, deniz ve tren yolu üzerinden ulaşım sağlanabilir. Bu yönüyle de özellikle ulaşım konusunda kolaylık sağlayan ilçelerden biridir. Anadolu yakasında yer alan Sabiha Gökçen Havaalanı Pendik sınırları içerisinde yer almaktadır. Konut alanında da oldukça gelişmiş bölgelerden biri olması ve ayrıca lüks yaşam sunan konut seçenekleri sunması nedeniyle talep görmektedir.

Hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında gezen tavuk yumurtası toptancıları arasında kaliteli hizmetlerimizle yer almaktayız.

Gezen Tavuk Yumurtası Toptan Satış

Yumurta tüketiminde dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de özellikle günlük ve taze yumurta seçimidir. Bu nedenle yüksek besin değerine sahip yumurta tüketimi için güvenilir satış noktalarının tercih edilmesi gerekir. Günümüzde yumurtanım kullanım alanları nelerdir? Diye düşünüyorsanız oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olduğunu düşünebilirsiniz.

Yumurta direk tüketildiği gibi hammadde olarak da kullanılmaktadır. Özellikle gıda sektöründe pasta, börek veya hamur işi alanında yaygın kullanıma sahiptir. İçerisinde bulunan yüksek besin değerleri nedeniyle çocukların sağlıklı bir yaşam için tüketmesi gereken besinler arasında yer almaktadır.

Yumurta Hakkında Bilinmeyenler

Yumurta denilince akla ilk olarak tavuk yumurtası gelmektedir. Tavuk yumurtasının hayatımızda oldukça önemli bir yeri bulunmaktadır. Tükettiğiniz yumurtanın bilinmeyen etkileri nelerdir? Merak ediyorsanız bu konuda ilk olarak bilmeniz gereken yumurtanın dışı yüzeyinde bulunan küçük gözeneklerin yani porların aslında yumurtanın dış yüzeyinde bulunan koruyucu takana nedeni ile içine koku girişini engellediğidir.

Yumurtanın buzdolabında saklanması tazeliğini daha uzun süre korunmasını sağlamaktadır. Ayrıca yumurta aşırı derecede haşlanması halinde sülfürik asit ürettiğinden zararlı bir hale dönüşmektedir. Yumurtayı yıkayarak saklamanız durumunda buzdolabında bulunan kokunun içerisine geçme imkanı bulunmaktadır. Bu nedenle kullanacağınız zaman yıkamanız bozulmaması ve taze kalması açısından daha önemli olduğundan dikkat edilmesi gerekir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası