Hizmet Bölgelerimiz

Maltepe Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Maltepe Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Maltepe Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta tüketiminde ilk sırayı tavuk yumurtası almaktadır. Hem lezzetli hem de besleyici olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen yumurtanın tüketiminde dikkat edilmesi gereken doğal ve organik seçimler yapılmasıdır. Bu nedenle güvenilir satış yapan yerlerden alınan yumurtalar sorunsuz olarak tüketilebilir.

Maltepe organik yumurta toptan satış ve dağıtım sunmuş olduğumuz hizmetin yalnızca bir parçasıdır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan her semte hizmetimiz bulunmaktadır. Yaptığımız işin hassasiyetini bildiğimiz için buna göre kaliteli sonuçlar almak adına bütün ekibimiz ile kesintisiz olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Organik yumurta satışınız market ve şarküteri için geçerli olduğundan bu alanda oluşan talepleri karşılamaktayız.

Güvenilir Ve Kaliteli Organik Yumurta Satışı

Organik ve doğal olan ürünlerin kullanımı her zaman daha sağlıklı sonuçlar elde edilmesine yardımcı olduğundan yumurta tüketiminde de özellikle çocuklar için organik yumurta tercih edilmelidir. Bu konuda firmamız sizlere güvenilir hizmeti ile gerçek organik yumurta satışı yapmaktadır.

Üretimin her aşaması gerekli kontrollerin sağlanması ile ilerlediğinden elde edilen yumurtaların kalitesi ve güvenilirliği tarafımızdan onaylanmaktadır. Bu sayede sizlere sunmuş olduğumuz yumurtaları güvenle tüketerek içerdiği besinlerden yararlanabilirsiniz.

Yumurta besleyici bir ürün seçeneği olduğundan günün her saatinde tüketilebilir. Satışa sunduğumuz yumurtaların kalitesi ve doğallığı uzmanlar tarafından yapılan kontroller ile sağlanmaktadır.

Kaliteli Ambalajlama Ve Kolileme İşlemleri

Yumurtanın kabuğu oldukça hassas ve kırılgan olduğunu taşıma sırasında oluşabilecek olan hasarları önlemek adına ambalajlama ve kolileme aşaması itinalı bir şekilde yürütülmektedir. Maltepe organik yumurta toptan dağıtım ağı için hazırlanan koliler içerisindeki yumurtalar kontrol edilerek hasarsız olduğundan emin olunmaktadır.

Yumurtanın kabuğunu kırık olması veya hasarlı olması daha hızlı bozulmasına neden olacağından firmamız bu konuda son derece hassas davranmaktadır. Her bir yumurta tek tek incelenerek güvenle kolileme işlemi yapılır ve ardından ürünler dağıtımı çıkartılır.

Hedef yumurta olarak yaptığımız işte kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak adına ürün ve dağıtım ağını gerektiği şekilde sunmaktayız. Gerçek organik yumurta alımı yapmak isteyenler firmamız ile görüşme yaparak bilgi alabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası