Hizmet Bölgelerimiz

Kağıthane Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kağıthane Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kağıthane Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Günümüzde yumurta kullanımı besin değeri ve lezzeti nedeni ile oldukça yaygındır. Büyük talepler olması üretim alanlarının da artmasına neden olmaktadır. Firmamızda bu alanda oluşan açığı karşılamak adına toptan satışları ile hizmet vermektedir.

Kağıthane toptan yumurta satış ve dağıtım için firmamız ile yapacağınız çalışmalar sayesinde her zaman kaliteli ve taze yumurta kullanımı elde edebilirsiniz. Bunun için üretim alanlarımızda kontroller altında yapılan yumurta üretimi ile sizlere taze ve günlük geri dönüşler yapmaktayız. Güvenilir hizmetlerimiz sayesinde teslim aldığınız yumurtaları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çalışmalarımızı Yaptığımız Üretim Alanları

Hedef yumurta firmamız yeni kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede hızlı yükselerek İstanbul da toptan yumurta satışı alanında kendini en iyiler arasında taşımaktadır. Hizmet alanlarımız özellikle yoğun yumurta talebi olan işletmeler olduğundan günlük olarak yeterli kapasiteye ulaşacak şekilde üretim yapmaktayız.

Satış ve dağıtım ağımızda pastaneler, fırınlar, börek imalathaneleri, kafeler, restoranlar, oteller ve pasta imalatı yapanlar yer almaktadır. Yaptığımız işin sorumluluklarının bilincinde olduğumuz için bu konuda en iyi sonuçları almanız için her aşamada kontrollerimizi sağlamaktayız.

Taze Ve Doğal Yumurta

Dağıtımını yaptığımız yumurtaların üretim alanında kontrolleri sağlandığı için taze bir şekilde elinize ulaşmasında ve güvenle kullanım için sizlere hizmet vermekteyiz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde istediğiniz her durumda daha kaliteli sonuçlar alarak daha etkili kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Toptan yumurta satış ve dağıtım için yumurtaların daha güvenli bir şekilde adresinize ulaşması için ilk aşamasından teslimat aşamasına kadar her bir ayrıntı düşünerek hareket etmekteyiz. Toplama aşamasından sonra paketleme aşamasında da deneyimli ekibimiz ile işlem yaparak dağıtımda oluşacak sorunların önüne geçmekteyiz.

Kağıthane’de Tam Zamanında Dağıtım

Firmamızdan yapacağınız talepleri tam zamanında adresinize ulaştırmak adına dağıtım ekibimiz ve araç sayımız buna göre belirlenmektedir. Yaptığımız çalışmalar ve planlı çalışmak bu durumda sorun yaşanmadan istenildiği gibi sonuç alınmasını sağlamaktadır.

Yumurtaların tam zamanında adresine ulaşması için bu konuda son derece hassas hareket ederek tam zamanında aksaklık olmadan yumurtaların üretim alanına tesliminin yapılmasını sağlayacak şekilde çalışmaktayız.  

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası