Hizmet Bölgelerimiz

Esenler Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Esenler Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Esenler Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Tavuk yumurtası her öğün tüketimi mümkün olan sağlıklı bir besin kaynağıdır. Bu nedenle devamlı olarak oluşan taleplerin karşılanabilmesi için taze ve günlük üretim yapılması gerekir. Yumurta üretiminde tavukların doğal yaşamlarında olması üretilen yumurtanın da kalitesini etkilediği için önemlidir.

Toptan yumurta satışlarımızda Esenler organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimizde yer almaktadır. Organik yumurta satışlarımız market ve şarküteriler için geçerlidir. Bu şekilde günlük satış yapan yerlerin oluşturduğu talepleri karşılayarak müşterilerimizin kaliteli sonuçlar almasını sağlamaktayız.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası hizmet sunduğumuz alanlar olduğundan her semte aynı şekilde tam zamanında teslimat sözü ile yola çıkıyoruz.

Organik Yumurtada Kaliteli Seçenek

Yaptığımız çalışmalarda ilk olarak ürünlerimizin kalitesi önemli olduğu için yüksek kalitede ürün seçenekleri sunmak adına gerekli olan kontrollerin tam olarak yapılması ile gerçek organik yumurta üretimi yapılarak satışa sunmaktayız. İşimiz yumurta olduğundan her aşamasında hassasiyet gerektirdiğini bilerek çalışmalarımızı itinalı bir şekilde yürütmekteyiz.

Güvenilir hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin her zaman sorun yaşamadan sonuç almasını sağlayarak bu yolda karşılıklı saygı ve güven çerçevesinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Tam kapasitemiz ile her talebe toptan olarak geri dönüş yapmaktayız.

Yumurta üretim aşamasında veteriner hekimler tarafından yapılan kontroller ile horozlu yumurta üretimi yaparak bu şekilde güvenle tüketilmesinde etkili olmaktayız.

Hedef Yumurta Farkı İle Güvenilir Hizmet

Yumurta çabuk bozulan bir gıda olduğundan tüketimi sırasında dikkatli olunması gerekir. Taze ve günlü tüketim yapılması gerektiğinden özellikle organik yumurta alımında güvenilir yerlerin tercih edilmesi önemlidir.

Hedef yumurta olarak ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımıza göre hareket ederek işimize devam etmekteyiz. Bizim önceliğimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan güler yüzlü ekibimiz ile her ayrıntıyı düşünerek çalışıyoruz. İlk aşamadan son aşamaya kadar hassas yapısı nedeni ile yumurtanın dikkat gerektiren bir ürün olması daha fazla dikkat gerektirmektedir.

Güvenilir hizmet almak isteyenler hedef yumurta firmamız ile çalışmalarını bizlerle yaparak daha kaliteli ve verimli sonuçlar elde edebilirler. Organik yumurta için özel üretimler ile hizmet vermekteyiz.

 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası