Hizmet Bölgelerimiz

Güngören Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Güngören Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Güngören Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kurulduğumuz ilk günden itibaren toptan yumurta satış ve dağıtım alanında yenilikleri takip ederek en iyi hizmeti sunarak yolumuza devam etmekteyiz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan bütün semtlere hizmetimiz bulunmaktadır.

Firmamız yalnızca toptan satış yapmaktadır. Üretim alanında yüksek oranda yumurta ihtiyacı duyan işletmelerin günlük olarak taze yumurta ihtiyacını karşılamaktayız. Bunun için bütün ekibimiz ile itinalı bir çalışma yürüterek en iyi sonuçların alınması için çalışmaktayız. Güngören toptan yumurta satış ve dağıtım hizmeti verdiğimiz semtlerden yalnızca biridir.

Toptan Taze Yumurta Satışı

Firmamız yalnızca toptan yumurta satış yaptığı için müşterilerimizi de buna göre bilgilendirerek bu şekilde yapılan taleplerine geri dönüş yapmaktayız. Taze ve günlük yumurtalar ile kaliteli kullanım elde etmelerine yardımcı olmak adına sunduğumuz her yumurtanın taze olarak ellerine geçmesi için çalışmaktayız.

Hedef yumurta firmamız toptan taze yumurta satışları için gereken her aşamayı veteriner hekim kontrolünde yaparak bu şekilde elde edilen yumurtaların taze bir şekilde sizlere ulaşmasını sağlamaktayız. Bu sayede güvenle kullanacağınız yumurtalar için günlük dağıtım ile kaliteli sonuçlar almanız için sizlere her daim yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

Çalıştığımız Üretim Alanları

Firmamız toptan yumurta satışı yaptığı için yüksek sayıda yapılacak olan talepleri karşılayacak bir üretim kapasitesine sahiptir. Bu nedenle çalıştığımız sektörlerimizde üretim alanında yoğun olarak yumurta talebi olanlardır. Bunlar;

  • Marketlere,
  • Pastaneler,
  • Fırınlar,
  • Börek imalathaneleri,
  • Kafeler,
  • Restoranlar,
  • Oteller,
  • Pasta imalatı yapanlardır.

Geniş Dağıtım Ağı

Yaptığımız işin sorumluluklarının bilincinde olduğumuz için bu konuda en iyi sonuçları almanız için her aşamada kontrollerimizi sağlamaktayız. İstanbul çevresinde hizmet verdiğimiz için bu bölgedeki talepleri karşılayacak bir dağıtım ekibi ile çalışmaktayız.

Yeterli sayıdaki araçlarımız ile işimizi aksatmadan tam zamanında yapmak için planlı bir şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Yapacağınız satın alma işlemleri sonrasında sorun yaşamadan istediğiniz tarih ve saatte adresinize teslimat tarafımızdan yapılmaktadır.

Kendi araçlarımız ile dağıtım yaptığımız için ekibimiz dağıtımın her aşamasında dikkatli ve saygılı davranarak sizlere yardımcı olmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası