Hizmet Bölgelerimiz

Beykoz Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Beykoz Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Beykoz Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta özellikle kahvaltıların vazgeçilmez bir besin seçeneğidir. Hamur işlerinde ve yemeklerde hammadde olarak da kullanılan yumurtanın çocuklarda kullanımı için organik olmasına dikkat edilmesi gerekir. İçerisinde bulunan vitaminler, mineraller ve proteinler insan vücudunun daha sağlıklı olması için gereklidir.

Beykoz organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimiz İstanbul da kurduğumuz ağın yalnızca bir parçasıdır. Bu sayede her zaman daha kaliteli hizmet almak isteyen müşteri kapasitemize en iyi ve kaliteli ürünler ile yardımcı olmaktayız. Bizim işimiz yumurta olduğundan her aşamasında profesyonel çalışmalarımız ile daha verimli sonuçlar elde edecek şekilde müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Yumurta Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yumurtanın besin değerinin tam olarak alınabilmesi için tüketimi sırasında dikkatli olunması gerekir. İlk olarak organik yumurta alınması daha sağlıklı tüketim için uygundur. Yumurtanın pişirilmesinde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Pişirme süresi ve yöntemi besin değerlerinin tam olarak alınmasını sağlayabileceği gibi olumsuz yönde de etkileyebilir.

Yumurtanın suda haşlanması ve tam kıvamında pişmesi vitamin, mineral ve protein bakımında zengin içeriğinin alınması sağlar. Az pişmiş olması içerisinde kimyasalların oluşmasına neden olacağından az pişmiş ve sarısı sulu kalmış olan yumurta tüketimi yerine pişmiş olması önemlidir. Çok pişmesi durumunda da üzerinde oluşan yeşil tabaka sülfürik asit oluşumuna neden olduğundan sağlığa zararlı olur.

Organik Yumurta Satış Ve Dağıtım

Toptan yaptığımız satışlarımız ile organik yumurta dağıtım ağımız ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmaktayız. Yalnızca toptan satışlarımız bulunduğu için market ve şarküteri gibi hizmet alanlarına gerekli sayıda geri dönüş yaparak gerçek organik yumurta alımı yapmalarında etkin olarak rol almaktayız.

Kaliteli ürün satışlarımızın yanı sıra kendi araç ve ekibimiz ile yapmış olduğumuz dağıtım sayesinde müşterilerimizin her zaman daha hızlı sonuç almasında etkili olmaktayız. Yeterli kapasitemiz sayesinde bizimle çalışan müşterilerimize tam zamanlı teslimat yaparak mağdur olmadan günlük alımlarını yapmalarını sağlamaktayız.

Hedef yumurta firmamız ile çalışmak isteyenler bu konuda profesyonel hizmet almak adına firmamız ile iletişime geçebilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası