Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Kadıköy Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Kadıköy Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurtanın içerisinde vitamin olarak A, B, D ve E vitaminleri, protein olarak elzem amino asitler ve mineraller olarak da demir ve çinko bulunur. Oldukça besleyici olan yumurta her durumda rahatlıkla tüketilebilir. Ancak dikkat edilmesi gereken alınan yumurtanın gerçek organik yumurta olmasıdır. Bunun için güvenilir satış yapan yerlerin tercih edimleri önemlidir.

Toptan yumurta satışı ve dağıtımı alanında hizmet veren firmamız belirlemiş olduğu kalite standartlarına göre hizmet vermektedir. Kadıköy organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız bu bölgedeki müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede geri dönüş yapmamızı sağlamaktadır. Organik yumurta satışlarımız market ve şarküteriler için geçerlidir.

Gerçek Organik Yumurta Satışı

Organik yumurta besleyici olması ve doğal olması nedeni ile tüketimi en yaygın olan ve kaliteli sonuçlar alınmasını sağlayan bir seçenektir. Bu nedenle Hedef yumurta olarak müşterilerimize sunduğumuz ürün seçeneklerimiz arasında organik yumurta satışı da yer almaktadır. Yeterli kapasitede üretim ile müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız.

Doğal yaşam alanlarında olan tavukların horozlu yumurta üretimi yapması için gerekli olan ortam ve beslenme şekli hazırlanarak bu şekilde güvenle tüketilmesini sağlamaktayız. Yumurta satışlarımızda kaliteyi uyguna almanızı sağlamak için belirlediğimiz uygun fiyatlarımız ile çalışmalarımızı sürdürerek bu şekilde kaliteli sonuçlar almanız için çalışmaktayız. Yumurta bizim işimiz olduğundan yaptığımız işlemlerde profesyonel olarak süreci yürütmekteyiz.

Kadıköy Organik Yumurta Dağıtım Hizmetleri

İstanbul’un her köşesine sunduğumuz satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile müşterilerimizin taleplerine tam zamanlı ve kaliteli ürünler ile dönüş yapıyoruz. Kadıköy organik yumurta dağıtım hizmetimiz market ve şarküteri gibi günlük satış yapan yerlerin organik yumurta taleplerini karşılamak için sunduğumuz bir seçeneğimizdir.

Yüksek kalitedeki ürünlerimiz ile her yaştan müşteri için uygun hizmeti sunmaktayız. Kendi araçlarımız ile planlı olarak yaptığımız dağıtım işlemi sayesinde müşterilerimizin mağdur olmadan tam zamanında yumurtaları teslim almasını sağlamaktayız.

Güvenilir ve kaliteli hizmet almak isteyenler için Hedef yumurta olarak kalitemizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz. Firmamız ile çalışmak isteyenler daha detaylı görüşme yaparak taleplerini bizlere iletebilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası