Hizmet Bölgelerimiz

Şile Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Şile Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Şile Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yeterli üretim alanımız ile toptan yumurta alanında en iyi sonuçları almanızı sağlayacak şekilde hizmet vermekteyiz. Şile toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile bu bölgede bulunan müşterilerimize günlük taze yumurta seçeneğini sunarak hızlı dağıtım ile istedikleri zamanda teslimat yapmaktayız.

Yeterli kapasitemiz sayesinde hem üretim hem de dağıtım aşamalarımızda sorunsuz olarak işlem yapmak için bütün ekibimiz ile itinalı olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Firmamız toptan satışlarını İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yapmakta ve bu bölgeden müşteri kapasitesini oluşturmaktadır.

Ön Planda Müşteri Memnuniyeti

Firmamız müşteri odaklı olarak çalışmalarını yürüttüğü için bizim önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Güler yüzlü ekibimiz ile itinalı davranarak sizlerin en kaliteli hizmeti alması adına yolumuza devam etmekteyiz. Hedef yumurta olarak başladığımız toptan yumurta hizmetimizde sizlere en iyi ve kaliteli sonuçlar vermek adına kaliteli ve taze yumurtalar ile dağıtım yapmaktayız.

Firmamız çalışanları hem hevesli hem de güler yüzlü olduğu için firmamız ile yapacağınız görüşmelerden dağıtım aşamasına kadar ekibimiz ile kuracağınız irtibatta en iyi şekilde geri dönüş alırsınız. Ekibimiz çalışmaya hevesli ve güler yüzlü olduğundan her aşamada daha kaliteli geri dönüş almaktayız. Saygı çerçevesi içerisinde en iyi şekilde görüşmelerinizi personelimiz ile yapabilirsiniz.

Günlük Taze Yumurta Üretimi

Günlük taze yumurtalar ile güvenilir hizmet almak isteyenler yaptığımız çalışmalar ile İstanbul da bulundukları adrese kadar teslimat için taleplerini iletebilirler. Taze ve günlük olarak üretilen yumurtaları sizlere ulaştırmak adına yaptığınız taleplere göre 30’lu veya 15’i kolilerde hazırlanmaktadır.

Kolilere yerleştirilen yumurtaların güvenli taşınabilmesi için paketlemenin kaliteli olarak yapılması gerektiğini bildiğimiz için en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Firmamız ile hizmete başlarken belirlemiş olduğumuz değerlerden ödün vermeden en kaliteli şekilde hizmetlerine devam etmektedir.

Üretim alanlarımızda gereken bütün kontrollerin sağlanması sayesinde daha kaliteli yumurta üretimi ile sizlere taze olarak ulaşmasını sağlamaktayız. Bu konuda talep ettiğiniz sayıya göre hazırlanan koliler araçlarımıza konularak kendi dağıtım ağımız ile adresinize istediğiniz tarihte ulaşılmasını sağlayarak üretim için günlük kullanım imkanınız sizlere sunmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası