Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Ataşehir Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Ataşehir Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta çabuk bozulan ve dış kabuğu oldukça hassas olan bir besin kaynağıdır. İçerdiği vitaminler, mineraller ve protein oranı ile insan vücudunda olumlu sonuçlar ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Protein açısından vücutta üretimi olmayan elzem amino asitlerin vücuda sağlanmasında yüksek etkisi bulunması sağlıklı bir yaşam için tercih edilmektedir.

Ataşehir organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimiz ile bu alanda oluşan talepleri karşılamak adına kesintisiz olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sunduğumuz hizmetlerimiz ile market ve şarküterilerinin yaptıkları talepleri kaliteli ürün ve tam zamanlı teslimat hizmetimiz ile karşılamaktayız.

Organik Yumurtanın Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yumurta kahvaltıların vazgeçilmezi olduğu gibi aynı zamanda yemek ve hamur işlerinin de hammaddesi olarak kullanılmaktadır. Ancak yumurta tüketirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bu nedenle sağlıklı beslenmek isteyenlerin yumurtayı mutlaka haşlayarak tüketmesi gerekir.

Yağda pişirilen yumurta kalori bakımında fazla olacağı için içerisindeki besin değerleri de azalır. Tam kıvamında haşlanmış yumurta sağlıklı beslenme için doğru bir tercih olacaktır. Az pişmiş yumurta kimyasal oluşmasına neden olduğundan, çok pişmiş yumurtada üzerinde yeşil bir zar oluşturarak sülfürik asit üretir.

Organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile daha sağlıklı seçimler yapmak için satış yapan market ve şarküterilerin tedarikini sağlayarak müşterilerimizin daha kaliteli sonuçlar almasını sağlamaktayız.

Organik Yumurta Tedariki

Yumurta çabuk bozulması nedeni ile taze olarak satışa sunulması gereken ve belirlenen süre içerisinde tüketilmiş olması gereken besin kaynağı olduğundan alımı ve tüketimi sırasında dikkatli olunması gerekir. Hedef yumurta firmamız organik yumurta dağıtımı ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Yaptığımız çalışmalarda önceliğimiz kaliteli ürünün tam zamanında müşteriye ulaşmasıdır. Bu sayede müşteri memnuniyetini sağlayarak daha verimli sonuçlar alınmasını sağlamaktayız. Gerçek organik yumurta üretimi ile sizlerin alacağı kalitenin artmasını sağladığımız için her zaman güvenle tercih edilmekteyiz.

Güvenilir hizmet almak isteyenler Hedef Yumurta firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimizden uygun fiyat seçenekleri ile yararlanarak uzun vadede en doğru sonuçlara kolayca ulaşım sağlayabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası