Hizmet Bölgelerimiz

Güngören Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Güngören Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Güngören Toptan Yumurta

Güngören, İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan 7 metrekare alanı ile bölgenin en küçük ilçesidir. 1992 yılında hiç haline gelen Güngören 11 mahalleden oluşmaktadır. Bölgenin en çok dikkat çeken noktalarından biri de kırsal yerleşme olmamasıdır. Kentsel yaşam alanına uygun olması nedeniyle her geçen gün nüfusun artması kaçınılmaz olmaktadır.

İlçe pek çok farklı olay nedeniyle gündeme gelmiş ve bu nedenle dikkat çekmiş olan bir bölgedir. Karayolu üzerinden ulaşım sağlanacak olan ilçelerden biri olduğu için halkın rahatlıkla ulaşım sağlamasına imkan sağlayan bölgelerden biridir.

Hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz ile doğal yumurta toptancıları arasında her zaman taze ve kaliteli yumurta seçenekleri sunmaktayız.

Kaliteli Toptan Yumurta Satışı

Besin kaynaklarımız arasında yer alan yumurta içerisinde bulunan vitamin, protein ve mineral seçenekleri sayesinde sağlıklı bir seçenek oluşturmaktadır. Ancak yumurta nedir? Diye merak edenler kuş türünün çoğalmak için oluşturmuş olduğu embriyonun etrafını sert bir yapı ile sarması sonucunda elde edilmektedir. Bu nedenle içerisinde bulunan besin değerleri embriyonun zaman içerisinde gelişimini tamamlaması için oldukça yüksek değerdedir.

İnsanlar açısından da besleyici olması nedeniyle tüketilmektedir. İnsan vücudunda üretilmeyen elzem aminoasitler yumurta içerisinde bulunduğundan özellikle dışarıdan alınması gereken bu proteinleri vücuda sağlamaktadır. Bu nedenle günlük yeteri miktarda tüketilmesi özellikle çocuklar acısından oldukça önemlidir.

Yumurta Çiğ Olarak Tüketilir Mi?

Halk arasında daha sağlıklı olduğu için çiğ yumurta tüketimi konusunda pek çok farklı söylenti bulunmaktadır. Ancak çiğ yumurta tüketilmesi sağlığa zararlı mıdır? Diye düşünüyorsanız yumurtanın kabuğunda bulunan farklı mikropların özellikle temizlenmemesi durumunda çiğ olarak tüketilen yumurta ile vücuda geçmesi mümkün hale gelmektedir.

Ayrıca yumurtanın içerisinde bulunan hastalıklar ısıya maruz kalmadığından direk olarak vücuda geçebilmektedir. Bu nedenle çiğ olarak tüketmek yerine haşlayarak tüketmek sağlık açısından oldukça önemlidir. Sağlıklı ve kaliteli yumurta tercih etmek isteyenler için firmamız doğal ve organik yumurta toptan satışı ile hizmet vermektedir. Bu sayede ihtiyacınız olduğu miktarda alım yapmak için kaliteli yumurta seçenekleri arasından tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası