Hizmet Bölgelerimiz

Şile Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Şile Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Şile Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta vitamin, mineral ve protein bakımında insan vücudunun ihtiyacı olanları içerdiği için tüketilmesi sağlıklı beslenme ve çocukların gelişimini desteklemek amacı ile gereklidir. Ancak tüketimi sırasında tam olarak etkisini almak için alınan yumurtaların organik olması gerekir. Bu nedenle güvenilir hizmet sunan yerlerin tercih edilmesi önemlidir.

Şile organik yumurta toptan satış ve dağıtım alanında sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimizin her zaman aynı kalitede sonuçlar alması için çalışmaktayız. Yeterli kapasitemi sayesinde her talebe istenilen zaman zarfında geri dönüş yaparak daha kaliteli ve profesyonel sonuçlar elde etmekteyiz. Yumurta hassas ve kırılgan bir yapıya sahip olduğundan her aşamada büyük itinayla çalışma yapılmaktadır.

Yumurtanın Kabuğunun Faydaları

Yumurta içerisinde bulunan besinler sayesinde kullanımı sonrasında insan vücudun ihtiyaç duyduğu protein, vitamin ve mineralleri vücuda kazandırmaktadır. Aynı şekilde yumurtanın kabuğu da zengin besin değerlerine sahiptir. Bu nedenle yumurtaların kabukları atmak yerine farklı amaçlar ile kullanımı mümkündür. Şile organik yumurta satışı ile sunduğumuz gerçek organik yumurtaların kabuklarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Doğal ortamında yetişen tavukların doğal yemler ile beslenmesi sonucunda elde edilen yumurtanın besin değeri oldukça yüksektir. Aynı şekilde kabuğunda bulunan besin değerleri de kemik gelişimine ve farklı konularda etkili olduğundan kullanılabilir. Toz haline getirilen yumurtanın kabuğu besinler ile alınarak vücuda sağladığı faydalardan yararlanılabilir.

Çiğ Yumurta Tüketiminin Sakıncaları Nelerdir?

Yumurtanın içerisindeki besin değerlerinden daha fazla faydalanmak için çiğ tüketmek isteyenler bu durumda farklı sorunlar ile karşı karşıya kalabilirler. İçerisindeki bakteriler pişirmesi durumunda direk olarak vücuda geçeceği için sorun yaşanır. Bu nedenle daha sağlıklı olduğu şeklindeki düşünce aslında doğru değildir.

Kaliteli ve organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimiz ile sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz ile aldığınız yumurtaları doğru şekilde pişirerek güvenle tüketebilirsiniz. Hayvansal yem kullanılmadığı için satışa sunduğumuz yumurtalarımızı güvenle tüketebilir ve kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Uygun fiyat seçeneği ile kaliteli hizmet almak isteyenler hedef yumurta firmamız ile uzun dönemde çalışmanın keyfini çıkartmak için bizlere istedikleri her zaman kolayca ulaşabilirler.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2022 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası