Hizmet Bölgelerimiz

Şişli Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Şişli Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Şişli Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Hedef yumurta olarak yüksek besin değerine sahip ve kaliteli organik yumurta satış ve dağıtımını yönetmekteyiz. Günlük dağıtımlarımız ile her gün taze olarak organik yumurtanın adreslerinize ulaşmasını sağlamak amacı ile kadromuz ile itinalı bir çalışma yürütmekteyiz.

Yumurta vitamin, mineraller açısından olduğu gibi protein açısından da zengin olduğundan özellikle çocuklarda organik yumurta tüketimine dikkat edilmesi gerekir. Şişli organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile market ve şarküteri gibi günlük satış yapan yerler ile çalışıyoruz. İstanbul da bulunan her semt için geniş dağıtım ağımız ile her talebi kısa sürede karşılamak için çalışmaktayız.

Kaliteli Ve Profesyonel Ambalajlama İşlemi

Her yumurtanın aynı kalitede olması için gerekli kontrolleri yaptığımız için aldığınız her yumurtayı güvenle tüketebilirsiniz. Yumurtaların dış kabukları oldukça hassas olduğundan yapılacak olan kolileme işleminin bu nedenle dikkatli olarak yapılması gerekir. Organik yumurta toptan satış ve dağıtım için üretilen her yumurtanın kalitesinden emin olarak çalışmaktayız.

Ambalajlama ve paketleme işlemi için en kaliteli malzemeler ile deneyimli ekibimizin çalışmaları sonucunda 30’lu, 15’li, 8’li veya 6’li olarak kolileme işlemini yaparak bu sayede taşıma sırasında oluşabilecek olan sorunlarında önüne geçmiş oluyoruz.

Kırık veya çatlak olan yumurtaların bozulma süresi azaldığı gibi içerisine bulacak olanlar nedeni ile de sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle bu aşama son derece önemlidir.

Şişli Hızlı Dağıtım İşlemi

Organik yumurta satışlarımızın yanı sıra dağıtım hizmetimizde bulunduğu için müşterilerimizin alımlarında teslimat süreci bizim tarafımızdan yürütülür. Kendi araçlarımız ile tam zamanlı teslimat yapmak bizim için önemli olduğu kadar müşterilerimizin de mağdur olmamaları açısından önemlidir.

Şişli organik yumurta dağıtım ağımız planlı bir şekilde yürütüldüğü için her gün tam zamanlı olarak teslimatın yapılmasını sağlıyoruz. Taze ve günlük organik yumurtaların toplanması ile adresinize taze olarak sorunsuz bir şekilde ulaşması için geniş dağıtım ekibimiz ile itinalı bir çalışma yürütüyoruz.

Hedef yumurta firmamız yaptığı işlemlerde dikkatli ve kaliteli sonuçlar almayı amaçladığından kaliteli hizmet almak isteyenler firmamız ile çalışabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası