Hizmet Bölgelerimiz

Esenyurt Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Esenyurt Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Esenyurt Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta tüketiminde özellikle tavuk yumurtası tercih edildiğinden yeterli üretim kapasitesi ile hizmet verilmesi taleplerin karşılanması için gereklidir. Yumurta üretiminde tavukların yaşam alanları ve beslenmeleri etken olduğundan organik yumurta üretiminde doğal yaşam alanları ile doğal yemler kullanılmaktadır.

Esenyurt organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile bu bölgede bulunan müşterilerimizin sorunsuz hizmet almasını sağlamaktayız. Organik yumurta üretiminde gerekli olan bütün kontrollerin yapılması ile satışa sunduğumuz yumurtaların kalitesinden emin olarak tercih etmekteyiz.

Her hizmetimizde olduğu gibi organik yumurta satış ve dağıtım aramızda İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yer almaktadır.

Hedef Yumurta Hizmet Kalitemiz

Yumurta üretim aşamasında dağıtım aşamasına kadar dikkat ve hassasiyet gerektiren bir üründür. Bu nedenle sunduğumuz hizmetin her aşamasında ekibimiz ile belirlemiş olduğumuz standartlara göre hareket etmekteyiz. Hedef yumurta olarak hizmete başladığımız ilk günden bugüne kadar belirlemiş olduğumuz standartlarımız şu şekildedir.

  • Her zaman yüksek kalitede ürün sormak,
  • Doğru ve kaliteli ambalajlama ve paketleme,
  • Talep edilen saatte tam zamanlı teslimat yapmak,
  • Güler yüzlü ve profesyonel personel ile çalışmak,
  • Uygun fiyat ile kaliteli hizmet sunmak,
  • Yapılan gelişmeleri takip ederek her zaman daha verimli çalışmalar yapmak firmamızın belirlemiş olduğu standartlarını oluşturmaktadır.

Organik yumurta ambalajlama hizmetlerimiz için kaliteli malzemeler kullandığımız için dağıtım aşamasında kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktayız.

Organik Yumurtanın Kalitesi

Organik yumurta üretimi tavukların doğal yaşamlarında beslenmeleri ve horozlu yumurta üretimi ile elde edilmektedir. Bu nedenle besin değeri normal yumurtalara oranla daha yüksek besin değeri içermektedir. Esenyurt organik yumurta toptan satışlarımızda kaliteli yumurta üretimi sayesinde adresinize teslim ettiğimiz yumurtaları güvenle tüketebilirsiniz.

Hedef yumurta olarak müşterilerimize ürün sunarken her zaman kaliteli olmasına dikkat etmekteyiz. Kendi araçlarımız ile yaptığımız dağıtımlar ile müşterilerimizin istediği tarih ve saatte adrese sorunsuz olarak teslimat işlemi yapıyoruz. Uygun fiyat seçeneklerimiz ile kaliteli hizmet vermek adına bütün ekibimiz ile itinalı bir çalışma ile çalışmaktayız. Bizlerle çalışmak isteyenler bu konuda iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası