Hizmet Bölgelerimiz

Zeytinburnu Toptan Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Zeytinburnu Toptan Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Zeytinburnu Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta satışlarımızda taze yumurtalarımız ile sorunsuz kullanım imkanı elde etmeniz için çalışmaktayız. Firmamız yeni kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede büyük ilerleme kaydettiği için kısa sürede İstanbul toptan satış alanında yer edinmiştir. Sizlere taze ve günlük yumurta seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Bizim önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan bu konuda en iyi sonucu almanız için ekibimiz ile kesintisiz hizmete devam etmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda adresinize taze olarak teslim edilen yumurtaları güvenle kullanabilirsiniz. Zeytinburnu toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetimi ile bu bölgedeki taleplerinizi karşılamaktayız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası firmamızın hizmet alanıdır.

Dağıtım Alanlarımız Nelerdir?

Kaliteli üretim yapılması için kullanacağınız yumurtalarında kaliteli olması gerektiği için firmamız bu alanda sizlere en verimli sonucu almanız için yardımcı olmaktadır. Pastane, fırın, pastacılar, börekçiler, oteller, restoranlar veya kafeler hizmet alanlarımız arasında yer almaktadır.

Toptan dağıtım ve satış alanında en iyi şekilde ve kaliteli sonuçlar almanız adına firmamız itinalı hareket etmektedir. Dağıtıma çıkan yumurtalarımızın taze ve günlük olarak seçilmesi ve aynı şekilde sizlere de ulaştırılması için profesyonel ekibimiz ile kesintisiz olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Zeytinburnu da dağıtım ağımızın bir parçası olduğundan bu bölgedeki müşterilerimizde aynı kalitede hizmet alabilirler.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Firmamız hizmet alanında ilk kurulduğu günden bu güne öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş ve buna göre çalışmalarına devam etmektedir. Hedef yumurta olarak bu sektörde belirlemiş olduğumuz hedefler doğrultusunda yolumuza devam etmekteyiz.

Toptan taze yumurta satışımız ile dağıtım ağımız daha hızlı sonuç almanızı sağlayacak şekilde planlanmaktadır. Güler yüzlü personelimiz her aşamada sizlere saygı ve güler yüzü ile eşlik ettiği için mutlu bir çalışma alanına hazır olabilirsiniz. Bu konuda bütün ekibimiz ile uyumlu ve istekli bir çalışma yürüttüğümüz için bizim memnuniyetimiz sizlere de geçecektir.

Ancak önceliğimiz siz değerli müşterilerimiz olduğu için yumurta satışı ve dağıtımında itina ve dikkati elden bırakmadan ve taze üretim ile sizlerin de güvenilir ve kaliteli hizmet almasını sağlamak için çalışmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası