Hizmet Bölgelerimiz

Bayrampaşa Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Bayrampaşa Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Bayrampaşa Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Tavuk yumurtası kahvaltı başta olmak üzere her öğün tüketimi mümkün olan bir besin kaynağıdır. Yumurtanın sarı ve beyaz kısımları olduğu gibi kabuk kısmı da faydalı olduğundan bütünü ile insan sağlığında etkin bir rolü olan organik yumurta tedarik sürecinde firmamız her zaman kaliteli hizmet sunmak adına çalışmaktadır.

İstanbul Bayrampaşa organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımızda olduğu gibi hem Anadolu hem de Avrupa yakasında bulunan diğer semtlere de firmamız aynı hizmeti sunmaktadır. Hassas ve çabuk bozulan bir ürün olması nedeni ile üretimden alınan yumurtalar günlük dağıtım ağımız ile adreslerinize kadar teslim edilmektedir.

Gerçek Organik Yumurta Satışı

Güvenilirliğimiz sayesinde hizmet verdiğimiz her sektör ile uzun soluklu olarak yolumuza devam etmekteyiz. Organik yumurta satışı için üretim aşamasında yapılan çalışmalar ve tavukların beslenme şekleri oldukça önemli olduğundan firmamız üretim aşamasındaki bütün kontrollerin sağlanması ile gerçek organik yumurta satışı ile hizmet vermektedir.

Tam kapasiteli olarak bu sektörde verdiğimiz hizmet sayesinde müşterilerimizin her zaman daha kaliteli sonuçlar almasını sağlamaktayız. Doğal ortamlarında bulunan tavukların mutlu bir şekilde sürdürdükleri yaşamları sayesinde daha yüksek besin değerine sahip olan organik yumurta tedariki ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Uygun fiyat seçeneklerimiz sayesinde kaliteyi uygun fiyata almanızı sağlayarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Profesyonel Dağıtım Ağı

Günlük talepleri karşılamak adına hedef yumurta olarak organik yumurta satış ve dağıtım ağımız ile her müşterimize aynı kalitede geri dönüş yapmaktayız. Bizim önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan ürünlerimizin güvenilir olması sunduğumuz hizmet karşısında aldığımız geri dönüşlerinde kaliteli olmasını sağlamaktadır.

Kendi araçlarımız ile planlı olarak yaptığımız dağıtımlarımız ile tam zamanında talep ettiğiniz sayıda organik yumurtanın adresinize ulaşmasını sağlayarak bu şekilde taze ve günlük satışlarınızdaki ara rolü üstlenmekteyiz. Ekibimiz işini itinalı bir şekilde yaptığından her zaman sorunsuz teslimat yaparak sizleri mağdur etmeden yumurta tedarikini sağlamaktadır.

Profesyonel hizmet almak isteyenler için Hedef yumurta firmamız ile organik yumurta satış ve dağıtımını sürdürmekteyiz. Bizlerle iletişime geçerek detaylı görüşme yapabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası