Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Ümraniye Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Ümraniye Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Günlük yumurta satışlarımız yalnızca toptan olarak yapılmaktadır. Üretim alanında devamlı ihtiyaç duyulan ve toplu alım yapmak isteyen işletmeler ile çalışan firmamız talepleri karşılayacak geniş üretim alanı ile yeterli kapasitede hizmet vermektedir.

Ümraniye toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. İstanbul içi hizmet verdiğimiz için her iki yakada da müşterilerimizin taleplerine en iyi ve kaliteli yumurtalar ile tam zamanında dönüşler yapacak şekilde çalışmalarımızı yapmaktayız. Geniş dağıtım ağımız İstanbul’da her semte hızlı ulaşım sağlanması için etkili olmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Yumurta satışında toptan hizmet verdiğimiz için üretim alanında toplu alım yapacak işletmeler ile çalışmaktayız. Bu işletme seçenekleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Marketlere,
  • Pastaneler,
  • Fırınlar,
  • Börek imalathaneleri,
  • Kafeler,
  • Restoranlar,
  • Oteller,
  • Pasta imalatı yapanlardır.

Toptan satış ve dağıtım işlemi yaptığımız için üretim alanında devamlı olarak taze yumurta kullanmak isteyen müşterilerimize en kaliteli şekilde geri dönüş yapmaktayız.

Taze Yumurta Dağıtımı

Yeterli sayıda aracıyla hem Avrupa hem de Asya yakasında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Günlük olarak toplanan yumurtaların elinize ulaşması için günlük dağıtımı yapılmaktadır. Toptan yumurta satışı için pazarlama, satış ve dağıtım aşamalarında uzman olan elemanlarımız ile profesyonel olarak çalışma yapmaktayız.

Kaliteli hizmet için en önemli nokta olan yumurtaların seçimlerinde taze ve günlük olarak işlem yapmaktadır. Bu nedenle yeterli miktarda yapılan günlük dağıtımlarımız ile üretim alanında ihtiyaç duyulan yeterli miktarda alım yapılmasını sağlamaktayız.

Ümraniye de bulunan bütün müşterilerimiz diğer bölgelerde olduğu için günlük olarak taleplerini firmamıza iletebilirler.

Uzman Pazarlama İşlemleri

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almanız ve en kaliteli şekilde hizmet almanız için pazarlama departmanımız ile sizlere kendimizi tanıtıyoruz. Yaptığımız ve yapmayı planladığımız her işlem konusunda kolayca bilgi alarak bu şekilde tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Oluşturduğumuz ekibimiz disiplinli ve çalışma azmi olan kişilerden oluştuğu için güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizleri karşılamaktadır. Doğru ve dürüst çalışma anlayışımız ile toptan yumurta satışı ve dağıtımında kalitenin adresiyiz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası