Hizmet Bölgelerimiz

Bahçelievler Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Bahçelievler Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Bahçelievler Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

İnsan vücudunun ihtiyaç duydukları vitamin, mineral ve proteinlerin sağlanması için yumurta eşsiz bir besin kaynağıdır. Yüksek oranda elzem amino asit içermesi nedeni ile vücudun üretemediği elzem amino asitlerin alınması için doğru bir seçenek olarak günlük yumurta tüketimi yapılması gerekir.

Bahçelievler organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimiz ile organik yumurta almak isteyenlere kaliteli şekilde yardımcı olmak bizim işimiz. Market ve şarküteri gibi günlük satış yapan yerler toptan olarak çalıştığımız hizmet sektörleridir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında her semte toptan satış ve dağıtımımız bulunduğundan bu konuda müşterilerimiz ile yalnızca toptan olarak çalışmaktayız.

Kaliteli Organik Yumurta Satışı

Toptan olarak yaptığımız satışlarımızda ürünlerimizin kalitesi için gerekli kontrolleri sağlayarak üretim aşamasını kontrollü bir şekilde yapmaktayız. Organik yumurta toptan satış ve dağıtım için profesyonel ekibimiz ile itinalı bir çalışma yapmaktayız.

Organik olarak üretilen yumurtaların toplanması ile 30’lu ve 15’li kolilerde paketleme işlemini yaparak taşıma sırasında sorun yaşanmamasını sağlıyoruz. Kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde yumurtanın hassas kabuğunun kırılmadan taşınması için uygun kolileme yöntemi yapılarak ambalajlama işlemi tamamlanmaktadır.

Uygun fiyat seçeneği ile yaptığımız satışlarımız ile müşterilerimizin her zaman daha kaliteli yumurtaları alarak yüksek verim elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Yalnızca toptan satış yaptığımız için günlük olarak satış yapan yerler ile çalışmaktayız.

Zamanında Ve Sorunsuz Teslimat

Toptan satışlarımızda dağıtım ağını kendi araçlarımız ile yapmaktayız. Bahçelievler organik yumurta dağıtım ağımız ile bu bölgede de diğer bölgelerde olduğu gibi sorunsuz olara teslimat yapıyoruz. Müşterilerimizin talep ettikleri tarih ve saatte adreslerine istedikleri sayıda taze ve organik yumurtanın teslimatını yaparak mağdur olmadan kaliteli sonuç almalarını sağlamaktadır.

Dağıtım ekibimiz tam kapasiteli olarak yaptığı çalışmalar ile her zaman sorunsuz olarak çalışma yapılmasını sağlayarak bu şekilde daha kaliteli sonuçlar alınmasında etkili rol almaktayız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası dağıtım ağımızı oluşturduğu için her bölgeye kesintisiz olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Hedef yumurta firmamız ile çalışarak gerçek organik yumurta tedariki yapmak isteyenler iletişime geçebilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası