Hizmet Bölgelerimiz

Eyüp Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Eyüp Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Eyüp Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta vitamin, mineral ve protein açısından zengin olan bir besin kaynağıdır. Bu nedenle çocuklar başta olmak üzere herkes tarafından rahatlıkla tüketilebilir. Sağlıklı beslenmek isteyenlerin her öğün tüketilebileceği bir besin kaynağı olduğundan yeterli oranda üretim yapılması gereklidir. Doğal ortamlarında yaşayan ve beslenen tavukların döllenmiş yumurta üretmesi ile organik yumurta elde edilir.

Eyüp organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile bu bölgede bulunan müşterilerimizin her zaman daha yüksek kalitede sonuçlar elde etmesini sağlamaktayız. Ürünlerimizin kalitesinin her aşamada kontrolünün sağlanması sayesinde gerçek organik yumurta almak isteyenlerin tercihi olmaktayız. Bu amaç ile çıktığımız yolda bizim önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olmuştur.

Yumurtanın İçerdiği Besin Değerleri

Yumurta her yönden tüketimi ile insanların ihtiyaç duydukları besin değerlerinin tam olarak vücuda alınmasını sağlamaktadır. A, B, D ve E vitamini içeren yumurta tüketimi ile bu vitaminler vücuda alınmış olunur. Yumurtanın içerisinde C vitamini bulunmasa da vücudun C vitamini emilimini arttırdığı için bu vitamin üzerinde de etkisi bulunmaktadır.

Gerçek organik yumurta satış ve dağıtım ağımız ile bu sektördeki yerimizi belirleyerek müşterilerimize her zaman daha etkili hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Demir ve çinko mineraller açısından yumurtanın içerisinde bulunanlardır. Ayrıca elzem amino asit vücutta olmadığından yumurta ile vücuda alınabilir. Bu açıdan günlük olarak yeterli oranda tüketilmesi önemlidir.

Kaliteli Malzemeler İle Ambalajlama İşlemi

Yumurtanın dış yapısı oldukça hassas olduğundan daha dikkatli davranılması ve her aşamada itinalı olarak işlem yapılması gerekir. Bu aşamada dikkatli hareket ederek 30’lu veya 15’li olarak yapılan kolileme işlemlerinde yumurtaların güvenle taşınması için doğru şekilde paketlenmesini sağlar. Her zaman daha iyisini yapmak için kendimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz.

Ekibimiz ambalajlama ve paketleme aşamasında kaliteli malzemeler ile itinalı olarak çalışma yapmaktadır. Paketlemenin doğru şekilde yapılması taşıma sırasında oluşabilecek olan sorunların önüne geçilmesi açısından önemlidir. Hedef yumurta firmamız ile sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde bizlere kolayca ulaşım sağlayarak görüşme yaparak istediğiniz sonucu kolayca alabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası