Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Ataşehir Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Ataşehir Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta besin kaynaklarımız arasında yüksek değerleri ile en sık kullanılan seçenekler arasında yer almaktadır. Özellikle kahvaltılarda aranan bir besin kaynağı olmasının yanı sıra hamur işlerinin de vazgeçilmezidir. Çabuk bozulması ve hassas olması nedeni ile dikkatli tüketilmesi gerekir.

Hedef yumurta olarak Ataşehir toptan yumurta satış ve dağıtım için sizlere taze ve günlük yumurta seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Firmamız yalnızca toptan satış yapmakta olduğu için talepleriniz buna göre alınmaktadır. Bu alanda hizmete başladığımız ilk günden itibaren müşterilerimizin en iyisini alması için çalışmaktayız.

Günlük Kaliteli Yumurta Satışı

Yumurta üretim alanlarında sıkça tercih edilen ve hamur işlerinde kullanılması gereken bir üründür. Bu nedenle toptan yumurta satışı ve dağıtımı ile firmamız müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak adına çalışmaktadır.

Özel üretim alanlarında alınan yumurtaların taze bir şekilde sizlere ulaştırılmasını sağlamak amacı ile bütün ekibimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Günlük taze yumurtalar ile güvenilir hizmet almak isteyenler yaptığımız çalışmalar ile İstanbul da bulundukları adrese kadar teslimat için taleplerini iletebilirler.

Yüksek Besin Değeri İle Yumurta Kullanımı

Yumurtalarımız veteriner hekim kontrolünde üretildiği ve tavukların beslenme durumları buna uygun şekilde yapıldığından daha yüksek besin değerine sahip yumurtalarımız ile kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Hedef yumurta firmamız bu konuda gerekli itinayı göstererek hizmet vermektedir.

Taze yumurta ile dağıtım yaptığımız için sorun yaşamadan aldığınız yumurtaları üretim alanınızda kullanabilirsiniz. Paketleme aşamasında yumurtaların güvenle taşınmasını sağlayacak şekilde işlem yapmaktayız. Bu sayede uzun veya kısa mesafede yumurtalarda sorun olmadan teslimatı tarafınıza yapılmaktadır.

Kalitesi konusunda şüphe duymayacağınız gerekli belgeleri ile olması gerektiği şekilde yapılan yumurta seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Hizmet Verdiğimiz Üretim Alanları

Firmamız toptan yumurta satışı yaptığından perakende satışlarımız bulunmamaktadır. Pastacılar, fırın, pastane, börekçiler, restoranlar, kafeler ve oteller hizmet verdiğimiz üretim alanları arasında yer almaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası