Hizmet Bölgelerimiz

Beşiktaş Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beşiktaş Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beşiktaş Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta yüksek oranda protein içermesi nedeni ile hem gelişim açısından hem de lezzeti için sıklıkla tüketilmektedir. Önemli olan yumurtanın doğal olması olduğundan bu konuda sizlere en taze ve günlük yumurta seçeneğimiz ile hizmet vermekteyiz.

Beşiktaş toptan yumurta satış ve dağıtım işinde firmamız üretilen yumurtaların farklı aşamalardan geçerek dağıtıma çıkartılması ile sizlere ulaşmasını sağlamaktadır. Bunun için güvenilir hizmet sunmak adına üretimler veteriner hekim tarafından kontrol altında yapılmaktadır. Olması gereken şekilde yumurta üretimimiz olduğundan daha kaliteli ve yüksek besin içeriğine sahip yumurtaları sizler için satışa sunmaktayız.

Hedef Yumurta İle Kaliteli Seçim

Hedef yumurta firmamız ile sizlere sunduğumuz satış ve dağıtım hizmetinde taze ve günlük yumurta seçimi ile en kaliteli şekilde sonuç almanızı sağlamaktayız. Üretim aşamasında veteriner kontrollü yapılan yumurta üretimimiz sayesinde güvenle kullanımını sağlayabilirsiniz.

Doğal koşullarında yumurtlama yapıldığı için besin değeri yüksek ve kaliteli sonuçlar alınmaktadır. İstanbul da hem Anadolu hem de Avrupa yakasında her semte hizmet verdiğimiz için Beşiktaş bölgesinde olan müşterilerimizde istedikleri her an firmamız ile iletişime geçerek taleplerini iletebilirler.

Kolileme Aşamasında İtinalı İşlem

Yumurtaların kolilere konulması ve paketleme işleminin yapılması sırasında elemanlarımız dikkatli ve itinalı bir çalışma yaptıkları için güvenle taşıması yapılmaktadır. Dağıtım aşamasında yumurtaların hassas olması kırılma durumunun ortaya çıkmasına neden olduğundan paketlemenin iyi yapılması önemlidir.

30’lu veya 15’li kolilere yerleştirilen yumurtaların dağıtıma çıkartılması için paketleme aşamasının yapılması gerekir. Bu aşamada dağıtım sırasında kırılma olmaması sorunsuz teslimat yapılmasını sağlamaktadır. Hızlı toptan yumurta dağıtımı ile taleplerinize gereken zamanda geri dönüş yapılmaktadır.

Günlük Taze Yumurta Satışı

Günlük olarak toplanan yumurtaların elinize ulaşması için günlük dağıtımı yapılmaktadır. Kaliteli üretim yapılması için kullanacağınız yumurtalarında kaliteli olması gerektiği için firmamız bu alanda sizlere en verimli sonucu almanız için yardımcı olmaktadır.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren verdiğimiz hizmetler ile bu alanda en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Profesyonel çalışan ekibimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini gözeterek çalışmalarımızı itinalı olarak yapmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası