Hizmet Bölgelerimiz

Pendik Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Pendik Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Pendik Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta vitamin, mineral ve protein bakımından zengin bir besin kaynağı olması nedeniyle her alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle çocuklarla gelişimi desteklemesi açısından gün içerisinde yeterli oranda tüketimi sağlıklı beslenmeye yardımcı olmaktadır. Ayrıca besleyici özelliği sayesinde diyet yapmayı düşünenler tarafından da kullanılmaktadır.

Pendik organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetleri ile bu bölgedeki talepleri karşılamaktayız. Market ve şarküteri gibi günlük satış yapan yerlerin organik yumurta tedarik sürecinde hizmet vermekteyiz. Güvenilir hizmetlerimiz müşterilerimizin daha kaliteli sonuçlar elde etmesini sağladığından geniş bir kitle ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Organik Yumurta Hizmet Alanı

Taze ve günlük yumurta satışlarımız da organik yumurta taleplerine karşılık vermekteyiz. Organik yumurta satışı için firmamız market ve şarküteri gibi günlük olarak organik yumurta satmak isteyen hizmet alanları ile çalışmaktadır. Firmamız yalnızca toptan satış yaptığı için perakende satışlarımız bulunmamaktadır.

Belirlemiş olduğunuz hizmet alanı içerisinde bulunan bütün müşterilerimize en iyi şekilde geri dönüş yapmak adına ekibimiz ile özverili bir şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Yapmış olduğumuz her işte önceliğimizin müşterilerimiz olduğunu belirterek bu anlamda profesyonel olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Günlük olarak ihtiyaç duyulan sayıda toplu alım yapmak için güvenilirliğinden emin olacağınız firmamız ile uzun vadeli bir çalışma sürecine sizlerde dahil olabilirsiniz.

Pendik Tam Zamanlı Dağıtım

Hizmetimizin bir parçası olan dağıtım işlemi için profesyonel olan ekibimiz ile itinalı ve planlı bir çalışma yapmaktayız. Tam zamanında teslimat bizim için önemli olduğundan müşterilerimizi mağdur etmemek adına her talebi tarihinde ve saatinde teslim edecek şekilde dağıtımlarımızı yapıyoruz.

Pendik organik yumurta dağıtım için yeterli kapasitedeki araç ve eleman sayımı ile her gün taleplerinize geri dönüş yapmak için çalışıyoruz. Bu bölgedeki müşterilerimiz özenle hazırlanmış olan kolilerden yumurtalarımızı taze olarak teslim alacağından günlük satışlarında sorun yaşamadan yüksek verimli sonuçlar alabilirler.

Satış ve dağıtım için kaliteli hizmet almak isteyenler Hedef yumurta olarak bizlerle çalışabilirler. Güler yüzlü personelimiz ile saygılı bir şekilde bu alanda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası