Hizmet Bölgelerimiz

Küçükçekmece Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Küçükçekmece Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Küçükçekmece Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta besleyici yönü ile olduğu kadar sağlıklı beslenmek içinde tercih edilen bir üründür. Yumurtanın üretiminde kullanılan yemler ve tavukların yaşam alanları yumurtanın kalitesini belirlediği için bu konuda standartlara uygun şekilde hareket edilmesi gerekir. Bu nedenle firmamızda üretilmiş ve satışa sunulmuş olan her yumurta sağlıkla tüketebileceğiniz kriterlere uygundur.

Hedef yumurta olarak İstanbul’un her yerine hizmet sunmaktayız. Küçükçekmece organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimizde bu seçenekler arasında yer almaktadır. Organik yumurtanın üretiminde dağıtımına kadar olan süreçte firmamız itinalı çalışmaları ile müşterilerimizin profesyonel sonuçlar almasını sağlamaktadır. Market ve şarküteriler organik yumurta satışlarımızdan yararlanan hizmet alanlarıdır.

Organik Yumurtanın Besleyici Etkisi Var Mıdır?

Organik yumurtalar doğal olduğundan tüketimi sırasında oluşabilecek riskleri ortadan kaldırmaktadır. Tavukların yemleri özel olarak seçildiğinden ve doğal yaşam alanlarında yaşamlarını sürdükleri için her zaman aynı kalitede ve yüksek besin değerine sahip olan yumurta üretimi sağlanmış olmaktadır.

Firmamız bu konuda son derece hassas hareket ederek her zaman daha besleyici olan organik yumurta satışı ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Yeterli kapasitemiz sayesinde her müşterimizin talep ettiği tarih ve saatte yumurtalarını teslim alması için hizmetlerimizi aralıksız olarak sürdürmekteyiz.

Yumurta her yönü ile dikkat ve hassasiyet gerektiren bir besin kaynağı olduğundan bu konuda besleyici özelliğini en iyi şekilde almanız için uygun koşulların sağlanması ile üretim yapılmaktadır.

Küçükçekmece Dağıtım Hizmeti

Firmamız yalnızca satış yapmadığı gibi dağıtım ağı ile de İstanbul’un her yerine ulaşım sağlamaktadır. Bu alanda kendimizi geliştirmeye devam ederek hedeflerimize ulaşmak için kalitemizden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Yaptığımız her işlem için önceliğimiz müşterilerimiz olduğundan bunun için güler yüzlü ve kaliteli hizmet seçeneğimizi toptan yumurta alanında en iyisini isteyenler için sunuyoruz. Küçükçekmece organik yumurta dağıtım işlemleri için kendi araçlarımız ile oluşturduğumuz kapasitemiz ile sağlamaktayız. Planlı çalışmalarımız sayesinde tam zamanlı sonuçlar almaktayız.

Toptan yumurta için güvenilir hizmet almak isteyenler Hedef yumurta olarak hizmet veren firmamızı tercih ederek kaliteli sonuçlar alabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası