Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Fatih Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Fatih Toptan Yumurta

Fatih, İstanbul Avrupa yakasında yer alan ilçelerinden biridir. Tarihi yarımada denen şehrin kurulduğu bölgenin tamamı sınırları içerisinde yer almaktadır. Denize kıyısı olan ilçe özellikle sınırlarında bulunan pek çok farklı tarihi eser ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. İlçenin sınırları içinde 57 mahalle yer almaktadır.

İlçenin yüz ölçümü küçük olsa da özellikle her alandan ulaşım imkanı bulunduğundan ilgi gören ilçeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle zaman içerisinde nüfus devamlı olarak artmaktadır. İlçeye karayolu, denizyolu ve demiryolu üzerinden ulaşım imkanı bulunmaktadır.

2016 yılında hizmet vermeye başlayan Hedef yumurta firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren doğal yumurta toptancıları arasında kaliteli ürün seçenekleriyle yer almaktadır.

Doğal Yumurta Toptan Satış Hizmeti

Doğal yumurta denildiğinde akla ilk olarak yapısında herhangi bir katkı maddesi bulunmayan yumurta seçenekleri gelmektedir. Bu nedenle firmamız doğal yumurtanın üretim aşamasından dağıtımına kadar her aşamada gerekli kontrollerin yapılmasını sağlayarak daha kaliteli ve sağlıklı seçimler yapılmasına yardımcı olmaktadır. Bu konuda doğal yumurta nasıl üretilir? Merak edenler sizden üzerinden detaylı olarak bilgi alabilirler.

Doğal yumurtanın üretim aşaması özellikle doğal ortamlarında yaşayan tavukların doğadan toplanan yemler ile beslenerek bu şekilde yumurta üretimi yapmasını sağlamaktadır. Doğal üretimi yapılan yumurtanın içerisinde renklendirici yerine tavukların tüketmiş olduğu yemlere eklenen kırmızı pul biber ile doğal renklendirme yapıldığından bu şekilde sarı kısmı daha çok turuncuya yakın olmaktadır.

Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta satışında toptan olarak yapılan satışlar sayesinde daha uygun fiyat seçeneğe ile yüksek oranda alım yapılabilir. Özellikle kaliteli ürün kullanmak isteyenler için doğal ve organik yumurta seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Doğalım yumurta seçeneğe ile doğal yumurta taleplerini karşılayan firmamız bu sayede daha kaliteli tercihler yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Firmamızın satışa sunmuş olduğu doğal yumurta nedir? Diye düşünüyorsanız markanın tamamen doğal olarak üretmiş olduğu yumurtadır. Bu nedenle özellikle anne adayları ve bebekler için tüketime uygun olan yumurta seçeneğidir. İçerisinde katkı maddesi bulmalısın yumurtanın besin değerinin daha yüksek olması ve insan vücudunda sağlıklı sonuçlar elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası