Hizmet Bölgelerimiz

Sancaktepe Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Sancaktepe Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Sancaktepe Toptan Yumurta

Sancaktepe, Anadolu yakasında yer alan ilçelerden yalnızca biridir. İlçenin sınırları içerisine 20 mahalle ve 1 köy bulunmaktadır. Sınırları dahilinde geniş yüz ölçümüne sahip olan bölgelerden olduğu için özellikle gelişimi açıktır. 3. köprü bağlantı yolları bu ilçenin sınırları içerisinden geçtiği için gün içinde buradan geçen nüfusun sayısı oldukça yüksektir.

İlçeye 2008 yılında diğer ilçelerde yer alan mahallelerin sınırları içerisine dahil olması ile oluşturulmuştur. Bu nedenle ilçenin tarihine bakıldığında oldukça yeni bir geçmişe sahiptir. Ancak sınırları içerisinde kalan bölgeler yer alan tarihi eserler yerli ve yabancı turistin tercih edeceği bölgelerden biri haline gelmesini sağlamaktadır.

Firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında Hedef yumurta olarak kendini kanıtlamış ve gezen tavuk yumurtası toptancıları arasında tercih edilir hale gelmiştir.

Organik Yumurtada Toptan Satış

Firmamız doğal ve organik yumurta alanında toptan satış yapmaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan yumurta seçeneklerini günlük veya taze olarak adresinize ulaştırmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile gerçek organik yumurta markası ile sizlere sunduğumuz yumurta seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına her zaman kaliteli ürün seçeneği ile hizmet vermekteyiz.

Üretimden satışa sunulan yumurta seçeneklerimiz de özellikle gerekli olan bütün kontroller uzmanlar tarafından yapıldığından her zaman kaliteli ve sağlıklı ürün seçenekleri sunmaktayız. Hizmet bölgemizde bulunan müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geniş araç filomuz ile adrese teslim hizmet vermekteyiz. Doğal ortamda yaşayan ve doğal yemlerle beslenen tavuklardan elde edilmiş olan organik yumurtalar özellikle her yaşta tüketim için uygundur.

Organik Yumurta Dağıtım İşlemi

Firmamız geniş araç filosu ile hizmet vermiş olduğu bölgelerde müşterilerine tam zamanlı teslimat seçeneği ile adrese teslim hizmet sunmaktadır. Deneyimli ekibimiz sayesinde planlı ve programlı olarak yapılan dağıtım işlemi sorun yaşamadan tam zamanında teslimat yapılmasını sağlamaktadır.

Bu sektörde hizmete başladığımız ilk günden itibaren organik yumurta satış ve dağıtımı için profesyonel olan ekip arkadaşlarımız ile müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Önceliğimiz her zaman müşterileriniz olduğundan üretimden teslimata kadar geçen bütün süreçte ekibimiz gerekli itinayı ve dikkati göstererek çalışmalarına devam ettirmektedir.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası