Hizmet Bölgelerimiz

Eyüp Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Eyüp Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Eyüp Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Toptan yumurta satışında Hedef yumurta olarak müşterilerimize her zaman kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermek için çalışmaktayız. Eyüp toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetlerimizden yalnızca biridir. Firmamız ilk olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmetlerine başlamıştır. İlerleyen zamanlarda dağıtım ağımız ile Türkiye hedefimizdir.

Yaptığımız işin sorumluluklarını bilerek bu yolda ilerlediğimiz için her daim en iyi şekilde hizmet alabilmeniz adına ekibimiz ile kesintisiz hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yeterli kapasitemiz sayesinde her türlü ihtiyacınıza göre toplu halde satışlarımız bulunmaktadır.

Toptan Taze Yumurta Satışı

Firmamız yalnızca toptan satış yaptığı için müşterilerimizin toptan alımlarında taze ve günlük yumurtalar ile kaliteli kullanım elde etmelerine yardımcı olmak adına çalışmaktayız. Yaptığımız işin sorumluluklarının bilincinde olduğumuz için bu konuda en iyi sonuçları almanız için her aşamada kontrollerimizi sağlamaktayız.

Hedef yumurta olarak toptan taze yumurta satışlarımız için veteriner kontrolünde yapılan üretimlerden elde edilen yumurtaların sizlere ulaşmasını sağlamaktayız. Uygun fiyat seçeneklerimiz toptan alımlar ile daha yüksek sayıda alım yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

Profesyonel Paketleme İşlemi

Yumurtalarımız 30’lu veya 15’li kolilerde paketlenerek bu şekilde dağıtıma çıkartılmaktadır. Kolileme aşamasının profesyonel olarak yapılması dağıtım ağında sorun ve aksaklık yaşanmasını engeller. Bu nedenle elemanlarımız bu konuda itinalı ve dikkatli hareket ederek kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Profesyonel kolileme işlemi için yeterli sayıdaki elemanlarımız hevesli ve deneyimli oldukları için alınacak olan sonuçların verimli olmasını sağlamaktadır. Yumurtalar hassas olduğundan kırılma sorunu ortaya çıkmaması adına bu aşamadan dikkatle işlem yapılarak dağıtıma hazırlama işlemi yapılmış olur.

Tam Zamanında Dağıtım

Firmamızdan yapacağınız talepleri tam zamanında adresinize ulaştırmak adına dağıtım ağımız buna göre planlanır. Dağıtım ekibimiz her müşteri için özverili bir çalışma yapacağı için istediğiniz sayıda yumurtayı taze olarak istediğiniz saatte teslim almış olursunuz.

Siparişlerin tam zamanında adresine ulaşması bizim müşterilerimize verdiğimiz bir söz olduğundan bu konuda son derece hassas hareket ederek en iyi sonucun alınmasını sağlamaktayız. Bizimle çalışmanız durumunda bulunduğunuz bölgede en kısa sürede yumurtalarınızı teslim alabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası