Hizmet Bölgelerimiz

Esenyurt Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Esenyurt Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Esenyurt Toptan Yumurta

Esenyurt, 2008 yılına kadar İstanbul Anadolu yakasında yer alan Büyükçekmece ilçesine bağlıydı. 2008 yılında bölgenin Kıraç beldesi ile birleştirmesi sayesinde İstanbul'un ilçeleri arasına girmiştir. İlçe İstanbul metropolitan alanının sınırları dahilinde bulunmaktadır. İlçedeki mahalle sayısı 20 den 44'e çıkartarak 2015 yılı itibariyle ilçede 44 mahalle yer almaktadır.

Eğitim alanında da pek çok farklı kurumu sınırları içerisinde barındırmaktadır. Bu sayede özellikle İstanbul'un dikkat çeken ilçelerinden biridir. İlçenin sınırlarında bulunan göçmen mahallesi buranın en eski yerleşme bölgesidir. İlçede aynı zamanda çok sayıda sağlık kurumu da yer almaktadır.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren Hedef yumurta firmamız doğal yumurta toptancıları arasında sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile dikkat çekmektedir.

Doğal Yumurta Toptan Satışlar

Tamamen doğal şekilde üretimi yapılan yumurtalar içerisinde katkı maddesi bulunmadığından özellikle daha sağlıklı seçimler yapılmasında etkili olmaktadır. Bu nedenle doğal yumurtanın farkı nedir? Diye düşünenler özellikle içerisinde katkı maddesi ve renklendirici olmaması nedeniyle çocuklar için daha uygun olduğunu anlayabilirler. Bu şekilde tüketimi sağlığınız açısından ve ihtiyacınız olan protein, mineral ve vitamin karşılanması için doğru bir tercih olmaktadır.

Doğal yaşam koşullarında bulunan tavuklar özgürce dolaşabildikleri ve doğal yemler ile beslendikleri için daha yüksek besin değerine sahip yumurta üretimi yapmaktadır. Bu sayede hem kaliteli hem de sağlıklı seçim yapmak isteyenlerin tercihi  olmaktadır.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Firmamız müşterilerine doğal ve güvenilir yumurta üretimi ile elde edilmiş olan yumurtaların toptan satışını yapmaktadır. Bu sayede ihtiyacınız karşılamak adına tercih edeceğiniz kaliteli ve sağlıklı yumurta seçenekleri firmamız tarafından araçlar ile adresinize teslim edilmektedir. Hizmetimizin her aşamasında ekibimiz itinalı çalışma yaptığından daha kaliteli ve sorunsuz hizmet almanız sağlanmaktadır.

Kaliteli hizmet vermek adına yapmış olduğumuz çalışmalarda müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde planlı hizmet vermekteyiz. Bu sayede üretimden adresinize teslimat yapılana kadar her aşamada titizlikle kontrol edilerek daha kaliteli sonuçlar almanız için çalışma yapılmaktadır. Olabilecek sorunlar karşısında firmamız sizlere her zaman yardımcı olarak memnun kalmanızı sağlayacaktır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası