Hizmet Bölgelerimiz

Beylikdüzü Toptan Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Beylikdüzü Toptan Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Beylikdüzü Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sunduğumuz toptan yumurta satışı ile yoğun ihtiyaç duyulan üretim alanlarına hizmet vermekteyiz. Bu sayede yapılan taleplere en kaliteli şekilde geri dönüş yaparak kullanım imkanı sunmaktayız.

Beylikdüzü toptan yumurta satış ve dağıtım firmamızın hizmet verdiği semtler arasında yer almaktadır. Doğal beslenme ile üretilen yumurtaların taze bir şekilde üretim alanınıza ulaşmasını sağlamak için planlama ile işlemlerimizi tam zamanında ulaştıracak şekilde yapmaktayız.

Günlük Yumurta Satışı

Yaptığımız çalışmalar ile yumurta ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile itinalı olarak aşamaları yürüterek sonucun kaliteli olmasını sağlayacak şekilde işlem yapıyoruz. Toplanan yumurtalar tazeliğini yitirmeden işletmelerinize talepleriniz doğrultusunda teslim edilmektedir.

Firmamız yalnızca toptan yumurta satışı yapmaktadır ve bu nedenle perakende satışımız yoktur. Büyük üretim alanlarına sahip olan ve yumurta kullanımı yaygın olan müşterilerimiz ile itinalı olarak yaptığımız çalışmalar ve yeterli kapasitemiz ile her talebe zamanında geri dönüş yapılmaktadır.

Yumurta Paketleme Aşamasında Profesyonellik

Her semt için oluşturduğumuz ekibimiz ile tam zamanında dönüşler ile kesintisiz hizmet vermeye devam etmekteyiz. Toptan yumurta satışında ve dağıtım ağında yaptığımız yenilikler ile rakiplerimizi geride bırakarak müşteri odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz.

30’lu veya 15’li kolilerde hazırlanan yumurtaların talep edilen sayıya göre hazırlanması ile dağıtım aşamasına geçilmektedir. Bunun için gelişen teknolojiyi kullanarak en iyi sonuçların alınmasını sağlayacak şekilde işlemlerimizi yapıyoruz.

Hedef yumurta olarak bu sektöre girdiğimiz ilk günden bugüne hep ilerlemek için yapılan yenilikleri takip ederek müşterilerimize her zaman daha kaliteli sonuçlar almaları için itinalı ve özverili olarak yaptığımız hizmetlerimizi sunduk.

Zamanında Ve Sorunsuz Dağıtım

Yumurtaların taze ve kaliteli olmasının yanı sıra zamanında teslim edilmesi de firmamız için önemlidir. Sizleri mağdur etmeyecek şekilde zamanında teslimat için dağıtım ağımız buna göre yapılan planlama ile adresinize yumurtaların güvenle teslimatını yapmaktadır.

Hassas olması nedeni ile yumurtaların paketleme aşamasında kaliteli bir şekilde paketlenmesi bu aşamada oluşan sorunlara karşı önlem almamamızı sağlamaktadır. Bu sayede kırılma gibi sorunlar oluşmadan işletmenize tam zamanında günlük teslimat yapmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası