Hizmet Bölgelerimiz

Sancaktepe Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Sancaktepe Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Sancaktepe Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta satışlarımızda her zaman taze ve organik yumurta olması için kontrollerin yapılmasını sağlamaktayız. Dağıtım ağımızda sunduğumuz yumurtaların günlük olarak hazırlanması ve dağıtım çıkartılması ile müşterilerimize sorunsuz teslimat ile hizmet vermekteyiz. Yumurta besleyici olan ve yüksek oranda besin değeri içeren bir üründür.

Sancaktepe organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile bu bölgedeki her müşterimize zamanında teslimat ile geri dönüş yapıyoruz. Market ve şarküteri gibi günlük satışları bulunan yerlerle yaptığımız çalışmalar ile gerçek organik yumurtayı güvenilir hizmetlerimiz ile almanızı sağlamaktayız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan her semte hizmetimiz bulunmaktadır.

Organik Yumurta Kullanımının Faydaları

Yumurta günlük ihtiyaç duyulan protein, vitamin ve minerallerin karşılanması için tercih edilen bir besin kaynağıdır. Kahvaltıda haşlanarak tüketilmesi sağlıklı bir beslenme için uygundur. Tam olarak pişirilmiş olması tüketimi sırasında oluşabilecek olan risklerin ortadan kalkmasını sağlar. Gerçek organik yumurta satışı ile yaptığımız çalışma sayesinde müşterilerimizin her zaman kaliteli sonuçlar alması için çalışıyoruz.

Yeterli kapasite ile sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde güvenilir seçimler yapmak isteyenler bu konuda firmamız ile yapacakları çalışma ile daha etkili sonuçlar alabilirler. Doğal yaşam alanlarında bulunan tavukların doğal yemler ile beslenmesi sayesinde doğal ve gerçek organik yumurta üretimi yapılarak daha kaliteli tüketim imkanı sağlanmış olunur.

Sancaktepe Tam Zamanlı Teslimat

Doğal ve organik yumurta dağıtımı hizmeti ile müşterilerimizin talep ettikleri sayıda günlük olarak satışlarımız yapılmaktadır. Kendi araçlarımız ile yaptığımız dağıtımlar sayesinde müşterilerimizin talep ettikleri saat ve tarihte teslimatını yapmaktayız. Kolileme işlemi firmamızda yapılırken yumurtanın dış yapısı hassas olması nedeni ile daha dikkatli olarak çalışma yaparak sorunsuz dağıtım sağlamaktayız.

Sancaktepe dağıtım ağımızın bir parçası olduğu için yeterli kapasitemiz ile her talebe geri dönüş yaparak bu sayede sorunsuz olarak teslimatın yapılmasını sağlıyoruz. Güvenilir ürün sunumu yaptığımız için tüketimi konusunda şüphe duyulmadan tüketilecek bir hizmeti uygun fiyat seçeneği ile sunuyoruz. Her daim kaliteden ödün vermeden hizmet verdiğimiz için firmamız ile çalışmalarınızı yapmak adına bizlere ulaşabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası