Hizmet Bölgelerimiz

Büyükçekmece Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Büyükçekmece Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Büyükçekmece Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Vücudun ihtiyacı olan besin değerlerini almak için tüketilmesi gereken önemli besin kaynaklarından biri de yumurtadır. Çocuklardaki etkisi nedeni ile özellikle organik yumurta vücudun gelişiminde ve hastalıklara karşı korunmasında etkili olduğundan günlük yeterli oranda tüketilmesi gerekir. Güvenle tüketmek adına gerçek organik yumurta seçilmesi de önemlidir.

Büyükçekmece organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile dağıtım ağımızın bir parçası olan Büyükçekmece de müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Yumurta hassas ve çabuk bozulan bir ürün olduğundan işimizin sorumluluklarının bilincinde olarak çalışmalarımızı kaliteli bir şekilde yürütmekteyiz. Her aşamada sorunsuz sonuç almak adına ekibimiz ile işimize devam etmekteyiz.

Organik Yumurta Nasıl Üretilir?

Tavukların beslenme durumları ve yaşam alanları gibi pek çok farklı etken sonucunda ortaya çıkan yumurtanın kalite sınıfı da değişebilir. Doğal yaşam alanlarında yaşamaları ve doğal yemler ile beslenmeleri durumunda elde edilen yumurtaların kalitesi ve besin değeri daha yüksek olmaktadır. Bu nedenle buna uygun şekilde organik yumurta üretim aşaması itinalı bir şekilde kontrol edilerek yapılır.

Her yumurtanın aynı kalitede olması için gerekli kontroller sağlandığından firmamızdan aldığınız her yumurtayı güvenle tüketebilirsiniz. Organik yumurtanın içeriği ve tüketimi güvenli olduğundan çocuklar başta olmak üzere herkes tarafından güvenle tüketimi yapılabilir. Özel olarak yapılan üretimler sayesinde her zaman aynı güvenle ile alım yapabilirsiniz.

Ambalajlama Ve Dağıtım Aşaması

Ambalajlama ve paketleme aşaması bir sonraki dağıtım aşamasını etkilediği için çalışanlarımız bu aşamada itinalı olarak çalışmalarını yapmaktadır. Müşterilerimiz bizim için hizmetimizin en önemli parçası olduğundan her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur.

Dağıtım sırasında oluşabilecek olan hasar oranını azaltacağı ve sorunsuz teslimat yapılmasına yardımcı olacağından paketleme işlemi önemlidir. Organik yumurta satış ve dağıtım için firmamız her durumda itinalı olarak çalıştığından daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktayız.

Ambalajlama aşamasında kullandığımız kaliteli malzemeler ile dağıtım sırasında oluşabilecek olan sorunlara karşı önlem almaktayız. Gerçek ve kaliteli hizmet almak isteyenler için Hedef yumurta olarak firmamızı tercih ederek ilk andan kalitemizi yaşamaya başlayabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası