Hizmet Bölgelerimiz

Beyoğlu Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beyoğlu Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beyoğlu Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta üretimi ve satışı konusunda firmamız sizlere toptan dağıtımı ile hizmet vermektedir. Yaptığımız çalışmalarımız ile yeni kurulmuş olan firmamızı her an biraz daha ileri taşıyarak toptan yumurta hizmetinden öncü olmasını sağlamak için çalışmaktayız.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet verdiğimiz için Beyoğlu toptan yumurta satış ve dağıtım da hizmetlerimizde bulunan semtler arasında yer almaktadır. Bu bölgeden yapacağınız taleplere ekibimiz ile gerektiği gibi geri dönüş yapılmasını sağlayarak ihtiyacınız olan miktarda yumurtayı adresinize getiriyoruz.

Kaliteli Ve Güler Yüzlü Hizmet

Müşterilerimizin kaliteli sonuçlar alması için ekibimiz ile güler yüzlü ve itinalı olarak çalışma yapmaktayız. Bu sayede daha etkili ve rahat bir şekilde iletişim kurarak taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Beyoğlu’nda buluna pastane, fırın, pastacılar, börek imalathanesi, otel, restoran ve kafeler hizmet alanlarımız arasında yer almaktadır.

Taze ve günlük yumurta tedariki ile sizlere aynı şekilde taze olarak ulaşmasını sağlamaktayız. Firmamız alanında yenilikçi ve girişimci ruhu ile ilerleyerek daha profesyonel olarak yoluna devam etmektedir. Verdiğimiz hizmette sorumluluğumuzun bilincinde olduğumuz için sizlerin en iyi sonucu almasını sağlayacak şekilde hareket etmekteyiz.

Taze Ve Günlük Yumurta

Yumurta çabuk bozulan bir besin kaynağı olduğundan her alanda taze olarak kullanılması gerekir. Bu nedenle firmamız sizlere her zaman taze ve günlük yumurta satışı yapmak adına toplanan yumurtaların belirlenen aşamalardan geçmesi ile taze olarak elinize geçmesini sağlamaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz tarafından edinmiş olduğumuz güvenle yolumuza devam ederek siz her zaman güvenilir hizmet almanız için aralıksız çalışmaktayız. Hedef yumurta firmamız yeterli kapasitesi ile toptan yumurta satışı alanında hizmet vermektedir.

Hızlı Dağıtım Hizmeti

Bu alanda bizim için üretim ve paketleme aşaması kadar dağıtımın zamanında yapılması da önemlidir. Bu nedenle talep edilen tarih ve saatte sizlere ulaşmak için ekibimiz ile itinalı olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Toptan satışlarımızdan talep etmeniz durumunda adresinize istediğiniz zamanda gelerek sorunsuz teslimat yapılmaktadır. Bu sayede üretim alanında ihtiyacınız olan yumurtayı taze ve kaliteli bir şekilde almanız için çalışmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası