Hizmet Bölgelerimiz

Maltepe Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Maltepe Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Maltepe Toptan Yumurta

Maltepe, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ilçelerinden biridir. Geniş yüz ölçümü ile ilçe Anadolu yakasının en büyük 10 ilçesinden birisidir. İlçenin sınırları içerisinde 18 mahallesi bulunmaktadır. Özellikle tarihe ait pek çok farklı eserin yer aldığı ilçe İstanbul'un bilindik bölgelerinden biri olarak dikkat çekmektedir.

Son dönemde konut alanında hızlı gelişmeler yaşandığından özellikle yatırımcıların rağbet gösterdiği bölgelerden biridir. Bölgeyi karayolu ve demiryolu üzerinden rahatlıkla ulaşım imkanı bulunmaktadır. Eğitim alanında da sınırları içerisinde çok sayıda eğitim kurumu yer almaktadır.

Hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz ile gezen tavuk yumurtası toptancıları arasında en kaliteli hizmeti vermek adına profesyonel ekibimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Gezen Tavuk Yumurtasının Farkı Nedir?

Tavukların yumurta üretiminde etkili olan noktalardan birisi de özgürce dolaşabilecekleri alanlarda yaşamalarıdır. Bu nedenle firmamız gezen tavuk yumurtası ile daha kaliteli ve yüksek besin değerine sahip olan yumurta ihtiyacımızı karşılamaktadır. Her zaman en iyisini sunmak adına yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde müşterilerimizin daha kaliteli sonuçlar elde etmesini sağlamaktayız.

Yumurtanın içerisinde bulunan besin değerleri kadar dış kabuğunda da farklı maddeler yer almaktadır. Bu nedenle yumurta kabuğunu atmak yerine değerlendirmek isteyenler özellikle toz haline getirerek içecekler ile tüketebilirler. Bu işlem ile yumurta kabuğu nelere iyi gelir? Diye düşünüyorsanız özellikle çocuklarda kemik gelişimi konusunda kabuk içerisindeki demir ve çinko daha etkili olmaktadır.

Yumurta Nasıl Tüketilmelidir?

Yumurta günlük hayatımızın pek çok farklı alanında tükettiğimiz besinlerden biridir. İçerisinde bulunan vitamin, mineral ve protein değerleri sayesinde insan vücudunun ihtiyaç duyduğu pek çok farklı besin değerinin vücuda gelmesini sağlamaktadır. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken yumurta nasıl pişirilir ve daha sağlıklı nasıl tüketilir? Sorusunun cevabını bilerek tüketmektir.

Özellikle haşlayarak tükettiğiniz yumurta içerisinde bulunan besinler vücuda direk olarak geçiş yaptığından ve aynı zamanda daha düşük kaloriyle doygunluk hissi sağladığından sağlıklı bir seçim olmaktadır. Bu nedenle 5 dakika kadar haşladığınız yumurtayı tüketmeniz hem kendiniz hem de aileniz açısından daha sağlıklı bir seçim olacaktır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası