Hizmet Bölgelerimiz

Sarıyer Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Sarıyer Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Sarıyer Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta aslında hayvanların embriyolarını korumak amacı ile oluşturdukları kabuklu yapıya sahip olan bir şeydir. Embriyonun bu şekilde büyümesi için ihtiyaç duyduğu her şey yumurta içerisinde bulunmaktadır. Bu nedenle tüketimi besleyici sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır. Vitamin, mineral ve protein bakımından oldukça zengin olan yumurtanın organik olması önemlidir.

Sarıyer organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan her semt için satış ve dağıtım hizmetimiz bulunmaktadır. Planlı ve kontrollü işlemlerimiz ile satışlarımızda müşterilerimizin her zaman en iyisine sahip olmalarını sağlamaktayız. İşimizin hassasiyetini bildiğimiz için her aşamada gereken özeni göstermekteyiz.

Yumurtanın Organik Olması İçin Gerekenler

Normal koşullarda kapalı alanlarda üretilen yumurtaların organik yumurtadan farkı bulunmaktadır. Daha sağlıklı seçimler yapmak isteyenler için yumurtaların organik olması önemlidir. Çünkü organik yumurta tavukların doğal yaşam alanlarında beslenerek ve horozlu olarak yapmış oldukları yumurtaların satışa sunulmasını sağlamaktadır. Döllenmiş olan yumurtanın besin değeri daha fazladır.

Yumurtaların organik olması için buna uygun olarak hazırlanmış olan yaşam alanlarında tavukların doğal bir şekilde beslenmeleri gerekir. Tüketilen yemler yumurtanın kalitesini değiştirdiği için bu konu son derece önemlidir. Her yumurtanın yüksek kaliteye sahip olması için yapılacak olan kontroller ile horozlu olduğundan emin olunması gerekir. Bu nedenle firmamızın sizlere sunduğu her yumurtanın güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

Kaliteli Organik Yumurta Satışı

Yumurtanın üretimi öncesinde tavukların yaşam alanları ve kullanılan yemler yumurtanın kalitesini etkilemektedir. Bu nedenle yapılacak olan işlemler ile yumurtanın kalitesi daha da arttırılarak kaliteli sonuçlar elde edilebilir. Bu nedenle satışa sunmuş olduğumuz yumurtaların kalitesini arttırmak adına tavukların doğal yaşam alanlarında kalmalarını ve doğal yemler ile beslenmelerini sağlayarak organik yumurta satışı yapmaktayız.

Hayvansal yemler kullanmadığımız için organik yumurtalarımızı güvenle tüketilebilir. Bizim işimizin en önemli parçalarından biri olan yumurta üretimi kaliteli sonuçlar alınması için özenle yaptığımız bir süreçtir. Üretim aşamasında gerekli kontroller veteriner hekim tarafından yapılacağı için uygunluğu sağlanmış olan organik yumurtaların satışını yapmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası