Hizmet Bölgelerimiz

Sarıyer Toptan Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Sarıyer Toptan Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Sarıyer Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta çabuk bozulan ve oldukça hassas yapısı ile mutfakların vazgeçilmezi olarak kullanılır. Hızlı bozulması nedeni ile devamlı taze üretimin sağlanması gerekir. Firmamız bu konuda üretim alanları ile her durumda taze yumurta seçenekleri ile hizmet vermektedir.

İstanbul Sarıyer toptan yumurta satış ve dağıtım verdiğimiz hizmet bölgelerinden yalnızca biridir. Anadolu ve Avrupa yakasında her semte hizmetimiz bulunduğu için müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde geri dönüşlerimizi taze yumurta teslimatı ile yapmaktayız. Bu yolda daha da ilerleyerek ve dağıtım ağımızı genişleterek devam etmek için çalışmaktayız. 

Günlük Üretim Yumurta

Yumurta üretiminde özel alanlarda kontrollü bir şekilde yapılan üretim ile taleplerinizi karşılamaktayız. Sizlere sunduğumuz kaliteli ve taze yumurta seçeneği sayesinde aldığınız yumurtaları üretimde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Toptan yumurta satışı için yeterli kapasitemiz ile taleplerinize geri dönüş yapmaktayız.

Yeterli sayıda üretim kapasitemiz bulunduğu için yapılan taleplere eksiksiz olarak geri dönüş yapıyoruz. Veteriner hekim tarafından yapılan kontroller daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Doğal beslenen tavuklar ile daha yüksek besin değerine sahip olarak üretim yapılmaktadır.

Kaliteli Paketleme Aşaması

Dağıtım ve taşıma sırasında oluşabilecek olan sorunların en aza indirilmesi için paketleme aşamasının kaliteli malzeme ile yapılmasını sağlamaktayız. Profesyonel paketleme işlemi için deneyimli ekibimiz ile itinalı olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu sayede dağıtım ağımızda sorun çıkmadan istediğiniz saatte tam zamanında teslimat yapılmaktadır.

Paketleme aşamasında dikkatli bir şekilde yapılan işlemler ile sizlere 30’lu veya 15’li paketler kullanarak paketleme işlemi tam olarak yapılmaktadır. Günlük yeterli olacak miktarda yumurtanın paketlenmesi ile sıra dağıtım aşamasına geçmektedir.

Sarıyer Dağıtım Ağımız

Sarıyer’de bulunan müşterilerimiz bu için bölge için belirlediğimiz dağıtım ağımız ile kesintisiz hizmet sunmaktayız. Taleplerinize göre yaptığımız planlama ile yumurtaların taze olarak bulunduğunuz adrese ulaşmasını sağlamaktayız. Firmamız bu alanda yeterli kapasitesi ile yaptığı çalışmalar sayesinde ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Sarıyer bölgesi İstanbul’da bulunan dağıtım alanlarımızdan yalnızca biridir. Müşterilerimize en iyi şekilde geri dönüş yapmak adına çalıştığımız her bölgede etkili bir çalışma yaparak sizlere kaliteli sunum yapmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası