Hizmet Bölgelerimiz

Üsküdar Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Üsküdar Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Üsküdar Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yeni kurduğumuz şirketimiz ile sizlere toptan yumurta hizmeti vermekteyiz. Kısa zamanda hızlı yükselerek İstanbul’da dağıtım ağımız ile talepleri karşılayacak şekilde hizmet vermeye başladığımız için bu bölgede üretim alanında yüksek talebi olan müşterilerimiz ile kaliteli bir süreci paylaşmaktayız.

Üsküdar toptan yumurta satış ve dağıtım ağımız ile bu bölgede en kaliteli şekilde sonuç alınmasını sağlayarak güvenilir hizmetlerimizi sunmaktayız. Yeterli kapasitemiz sayesinde sizlerden gelen talepleri tam zamanında karşılayarak bu şekilde sorun yaşanmadan hizmet almanızı sağlamak adına ekibimiz ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Toptan Yumurta Sunduğumuz Alanlar

Firmamız toptan yumurta satışı yaptığı için bu alanda üretimde yumurta kullanılan işletmeler ile çalışmaktayız. Çalıştığımız alanlarımız; pastaneler, fırınlar, börek imalathaneleri, kafeler, restoranlar, oteller ve pasta imalatı yapan yerlerdir. Yoğun talepleri olması nedeni ile bu alanlara etkili dağıtımımız bulunmaktadır.

Toptan yumurta talepleriniz alındıktan sonra gerekli kontrollerin yapılması ile satışa hazırlanan yumurtalar koliler ile adresinize istediğiniz zamanda hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Yumurta çabuk bozulan bir besin kaynağı olduğundan hızlı dağılımı taze kullanımı açısından oldukça önemlidir.

Girişimci Ruhumuz İle Yenilikçi Hizmet

Yeni kurulmuş olan Hedef yumurta firmamız bu sektörde yalnızca toptan yumurta satışı yapmaktadır. Aynı zamanda kendi araçlarımız ile dağıtım ağı oluşturarak bu şekilde istediğiniz adreslere teslimatın daha hızlı ve güvenle yapılmasını da sağlamaktayız.

Bu yolda ilerlerken yenilikleri takip ederek ve kendimizi geliştirerek müşterilerimizin nasıl daha iyi hizmet almalarını sağlayacağımızı düşünerek yolumuza devam etmekteyiz. Girişimci ruhumuz kısa zamanda istediğimiz gibi bir başarı elde etmemizi ve müşteri kapasitemizi arttırarak bu alanda tercih edilen firmaların başında gelmemizi de sağlamış olmaktadır.

Dağıtım Alanları

Firmamız İstanbul merkezli olduğundan yalnızca İstanbul içinde dağıtım yapmaktadır. Üsküdar da dağıtım ağımızın bir parçası olduğundan bu bölgedeki müşterilerimiz talep ettikleri durumlarda firmamız ile çalışarak kaliteli yumurta kullanımı elde edebilirler.

İstanbul da her semt için dağıtımımız mümkün olduğundan geniş dağıtım ağımızı planlı olarak her gün sorunsuz yürütmekteyiz. Dağıtım ekibimiz bu konuda bizleri profesyonel olarak yardımcı olmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası