Hizmet Bölgelerimiz

Üsküdar Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Üsküdar Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Üsküdar Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

İçerisinde yüksek besin değeri bulunduğu için tavuk yumurtası insanlar tarafından tüketilen en önemli besin kaynakları arasında yer alıyor. Vitaminler, proteinler ve mineraller bakımında zengin olması nedeni ile her yaşta tüketimi günlük ihtiyaçların büyük bir bölümünü karşılamaktadır. Özellikle haşlanarak tüketimi sağlıklı beslenme için uygun bir seçenek olmaktadır.

Üsküdar organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz sayesinde her talebe en kaliteli ürün seçeneği ile karşılık veriyoruz. Market ve şarküteri tarzı satış alanlarına yalnızca toptan satışımız bulunduğundan perakende satış yapmamaktayız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan her semte organik yumurta satış ve dağıtım hizmetimiz bulunmaktadır.

Organik Yumurtanın Satış Süreci

Yumurtanın dış kabuğu hassas olduğundan yapılan işlemler konusunda yeterli itina ve dikkati göstererek çalışmalarımızı yapıyoruz. Üretim aşamasından teslimat aşamasına kadar geçen süreçte hem hızlı hareket ederek taze teslimat yapıyoruz hem de gerekli dikkati göstererek çatlak veya kırılma olmamasını sağlamaktayız.

Hedef yumurta olarak bu alanda sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesini yaptığımız çalışmalarımız ile belirliyoruz. Bu sayede müşterilerimizin güvenini kazanarak her daim kaliteli sonuçlar alınmasında etkin olarak rol alıyoruz. Üretim aşamasında tavukların doğal ortamda olmasını sağlamak,  toplanması ile satışa hazırlanması için kolileme işlemlerinin yapılması ve tam zamanlı teslimat için dağıtıma çıkartılması sürecin bir özeti olarak söylenebilir.

Organik Yumurta Hakkında Bilinmeyenler

Yumurta alırken dikkat edilen noktalardan biri de doğal olması ve organik olarak üretilmiş olmasıdır. Bu nedenle firmamız market ve şarküteri gibi alanlardaki talepleri en iyi şekilde karşılamak adına organik yumurta satışı yapmaktadır.

  • Organik yumurtanın besin değeri kapalı alanda yapılan üretimlere göre daha yüksektir.
  • Organik yumurtalar doğal yemleri tüketen tavuklardan elde edildiği için içerisinde risk oluşturan bir durum söz konusu değildir.
  • Hayvansal yemler kullanılmadığı için çocuklarda güvenle tüketimi sağlanabilir.
  • Güvenle tüketim için uygun olduğundan gerçek organik yumurta bebekler içinde tüketime uygun bir seçenek olarak satışa sunulur.

Kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler bu konuda bizleri tercih ederek istediğiniz gibi hizmet alabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası