Hizmet Bölgelerimiz

Kartal Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Kartal Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Kartal Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurtada protein, mineral ve vitamin olarak yüksek bir besin değeri bulunmaktadır. Organik yumurta içerisinde A, B, D ve E vitaminleri ve elzem amino asitler yer alır. Ayrıca demir ve çinko bakımında zengin olan yumurtanın yeterli miktarda tüketilmesi sağlıklı bir yaşam için gereklidir.

Taze olması yumurta tüketiminde daha yüksek besin değeri içermesini sağladığından firmamız her zaman taze ve günlük dağıtımlar yapmaktadır. Kartal organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile müşterilerimizin bu bölgedeki taleplerini karşılıyoruz. Hizmet alanımız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olduğundan bu bölgede bulunan market ve şarküteriler organik yumurta satışlarımız ile daha kaliteli sonuçlar elde edebilirler.

Organik Yumurta Nerede Üretilir?

Yumurta üretimi daha çok kapalı alanlarda kalan tavukların devamlı olarak üretim yapması ile elde edilir. Ancak daha yüksek ve besleyici olmasını isteyenlerin tercih edeceği organik yumurta tavukların doğal yaşamlarında rahatça hareket etmeleri ile elde edilir. Bu sayede doğal yaşamında olan tavuklar yemlerin dışında beslenme imkanı da bularak yumurtanın içerisinde bulunan besin değerlerinin yüksek oranda olmasını sağlar.

Organik yumurtalar doğal yaşam alanlarında ve horozlar ile birlikte bir yaşam süren tavukların yapmış olduğu yumurtlama ile elde edilir. Bu durum özellikle çocuklar için besleyici yumurta alımı yapılması için uygun seçeneklerin oluşmasını sağlamaktadır.

Organik Yumurtanın Besleyici Etkisi

Doğal yaşam alanlarında yetişen ve yaşayan tavuklardan elde edilen organik yumurtalar besleyici olmaktadır. Bebeklerin kemik gelişimi ve sağlıklı olmaları için içerisinde bulunan vitamin, mineral ve protein oranı ile besleyici olan gerçek organik yumurtanın tüketilmesi gerekir. Bu konuda hassas olanlar için sunduğumuz güvenilir hizmet ile her zaman gerçek ve kaliteli organik yumurta seçimi yapmanızı sağlıyoruz.

Kartal toptan organik yumurta satışı ile firmamız güvenilir tüketim için uygun olan yumurtaların satışını yapmaktadır. Dağıtım ağımız ile müşterilerimizin taleplerine en kısa süre içinde geri dönüş yaparak sorunsuz teslim alınmasını sağlıyoruz. Kaliteyi uyguna almak isteyenler hedef yumurta firmamız ile uzun vadeli çalışmalar yaparak kaliteli sonuçlar alabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası