Hizmet Bölgelerimiz

Kartal Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Kartal Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Kartal Toptan Yumurta

Kartal, İstanbul Anadolu yakasında yer alan oldukça gelişmiş ilçelerden biridir. Denize kıyısı bulunan ilçelerden olduğundan özellikle ilçeye ulaşım konusunda kara, deniz ve demir yolu kullanılabilmektedir. Bölge emlak alanında da hızla gelişmiş olduğundan lüks konut seçenekleri sınırları içerisinde yer almaktadır. Devamlı olarak gelişmesi bölgedeki nüfusun buna oranla devamlı olarak artmasına neden olmaktadır.

Tarihi açıdan farklı eser seçeneklerini sınırları içerisinde bulundurduğundan görülecek ve gezilecek pek çok farklı alanı bulunmaktadır. Ayrıca Anadolu yakasına sosyal yaşam alanı olan ilçelerinden biridir.

Hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında vermiş olduğumuz toptan yumurta hizmeti ile doğal yumurta toptancıları arasında güvenilirliğini kanıtlamış bir firma olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Taze Ve Günlük Yumurta Toptan Satış

Yumurta hassas yapısı nedeniyle taşıma sırasında özellikle dikkat edilmesi gereken besin kaynaklarından birisidir. Aynı zamanda içerisinde bulunan besin değerlerini zaman içinde azalması nedeniyle taze ve günlük tüketim yapılması gerekir. Toptan satış yapan firmamız doğal yumurta günlük satışı ile talep ettiğiniz sayıda yumurtanın adresinize üretim aşamasından tedarik edilerek ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Firmamızın önceliği her zaman müşterileri olmuştur. Bu sayede her zaman kaliteli sonuçlar elde etmek isteyenler için firmamız müşteri odaklı yapmış olduğu çalışmalar ile en kaliteli sonuçlar elde edilmesini amaçlayarak çalışmalarını sürdürmektedir. Profesyonel ekibimiz sunduğunuz hizmetin her aşamasında itinalı ve dikkatli çalışmaları ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Doğal Yumurtanın Farkları Nelerdir?

Yumurta tüketiminde yüksek besin içeriğine sahip sağlıklı yumurta tercih etmek isteyenler için doğal yumurta tamamen doğal ortamda üretildiğinden ve içerisinde katkı maddesi bulunmadığından doğru bir tercih olmaktadır. Bu konuda doğal yumurtanın üretim farklılıkları nelerdir? Diye merak edenler için şu kadarını söyleyebiliriz ki içerisinde bulunan farklı doğal yemler sayesinde yumurtanın besleyici etkisinin yanı sıra sağlıklı sonuçları bulunmaktadır.

Doğal yumurta üretim aşamasında doğadan toplanan yemlerin tavuklara verilmesi sayesinde elde edilen yumurtanın içeriğinin tamamen doğal olması sağlamaktadır. Özellikle anne adayları ve bebekler için tüketime uygun olması yumurtanın tercih edilmesindeki etkenlerden biridir. Bu nedenle firmamız her zaman taze ve günlük olarak yumurta teslimatı yapmaktadır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası