Hizmet Bölgelerimiz

Güngören Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Güngören Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Güngören Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Organik yumurtaların içerisinde bulunan besin değerleri daha yüksek olduğundan elde edilecek olan faydaları daha etkili olmaktadır. Tavuk yumurtası besin değeri sayesinde kullanımı yaygın olan lezzetli bir besin kaynağıdır. Kahvaltılarda olduğu gibi her öğün tüketilen yumurtanın organik olması sağlıklı bir şekilde tüketilmesi içinde etkili olmaktadır.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sunduğumuz hizmetlerimiz ile her müşterimizin kaliteli sonuçlar almasını sağlamaktayız. Güngören organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimizde bu bölgelerimiz arasında yer almaktadır. Market ve şarküteriler organik yumurta satışı yaptığımız alanları oluşturduğu için bu alanda yapılan talepleri günlük olarak karşılıyoruz.

Organik Yumurta Satışında Hedef Yumurta Farkı

Toptan yumurta satışlarımız ile sektörde oluşan açığı kapatmak adına her zaman kaliteli çalışmalarımız ile müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Güngören toptan organik yumurta satışı ile bu bölgedeki talepleri tam zamanlı karşılamak adına işlem yapıyoruz. Çalışmalarımızda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımı şunlardır;

  • Her zaman daha kaliteli ürün sunmak,
  • Ürünlerin satışa sunulması için ambalaj ve kolileme işlemini profesyonel olarak yapmak,
  • Teslimatta sorunsuz sonuç almak,
  • Tam zamanlı teslimat yapmak,
  • Planlı ve zamanlı çalışma ile müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Güler yüz ve saygılı personel ile müşteri ağırlamak,
  • Uygun fiyat ile kaliteli ürün sunmak,
  • Sektördeki gelişmeleri takip ederek hizmetlerimizi geliştirmek şeklindedir.

Organik Yumurta Kolileme Aşaması

Yumurtalarımızın müşteriye ulaşması sırasında dağıtım için uygun hale getirilmesi için kolileme aşamasını itinalı olarak yürütmekteyiz. Kaliteli malzemeler ile yapılan ambalajlama ve kolileme işlemi oldukça hassas olan yumurtaların kırılmadan ve sorun yaşanmadan adreslere teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle organik yumurta dağıtım öncesinde kolileme aşaması firmamızda itina ile yapılmaktadır.

Deneyimli ekibimiz bu konuda 30’lu veya 15’li kolilerde yapılacak olan kolileme işlemi ile yumurtaların güvenle taşınması için uygun hale gelmesini sağlar. Sektörde yaptığımız işlerle edinmiş olduğumuz yer sayesinde müşteri potansiyelimiz oldukça geniştir. Her zaman yüksek kalitede hizmet almak isteyenler firmamız ile detaylı görüşme yaparak hizmet talep edebilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası