Hizmet Bölgelerimiz

Bahçelievler Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Bahçelievler Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Bahçelievler Toptan Yumurta

Bahçelievler İstanbul Anadolu yakasında yer alan ilçelerden biridir. İlçenin yüz ölçümü küçük olsa da sınırları içerisinde 11 mahalle yer almaktadır. İlçenin sınırları içerisinde yer alan çok sayıda kuruluş bulunduğundan özellikle Türkiye’nin ekonomisini de etkisi fazladır. İstanbul'un tarihi eserler açısından oldukça zengin olan bölgelerinden olduğu için özellikle yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmektedir.

Ekonomi alanında yaşanan ilkleri sınırları içerisinde bulundurduğu için ilçe bu noktada oldukça önemli bir konuma sahiptir. Aynı zamanda sosyal alanlarıyla da burada yaşayan halkın ihtiyaçlarını karşılayacak kapasiteye sahip olan ilçelerden biridir. Hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında organik, köy ve doğal yumurta satışı yapan yumurta toptancıları arasında sizleri günlük yumurta seçeneği ile hizmet vermekteyiz.

Yumurtanın İçi Kadar Kabuğu da Önemli Midir?

Yumurtanın içerisinde bulunan vitaminler, mineraller ve protein değerleri nedeni ile tüketimi önemlidir. Ancak yumurtayı tüketirken kabuklarını nasıl değerlendiririm diye düşünenlerin aklında yumurta kabukları kullanılabilir mi? Sorusu yer almaktadır. Evet, yumurta kabuğu da protein ve mineral bakımından yüksek oranda içeriğe sahip olduğundan toz haline getirilerek sıvılar ile tüketilmesi halinde vücuda faydası bulunmaktadır.

Yumurta kabukları tıkanık lavaboların açılması amacıyla da kullanılmaktadır. Kabuklarda yüksek oranda kalsiyum bulunduğundan toz halinde gıdalara karıştırılması vücudun ihtiyacı olan kalsiyumun karşılanması amacıyla kullanılabilmektedir. Ayrıca bu hali ile maske yapımında da kullanımı mümkündür.

Yumurta Tüketiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Satın aldığınız yumurtaları tüketirken özellikle dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu nedenle yumurta kullanımında dikkat edilmesi gerekenler konusunda dikkat ederek daha sağlıklı şekilde tüketim imkanı elde edebilirsiniz. Satın almış olduğunuz yumurtalarım kısa süre içerisinde de gitmeniz zaman içerisinde besin değerinin azalması nedeniyle önemlidir.

Yumurtaları kullanmadan önce özellikle kırık veya çatlak olup olmadığına dikkat etmenizde gerekir. Kırık veya çatlak olması halinde yumurtanın içerisine mikrop bulaşmış olacağından tüketilmemesi gerekir. Yumurtaları saklarken buzdolabında saklamanız tazeliğinin daha uzun süre korunmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca üzerinde bulunan por nedeniyle yıkamanız halinde daha kısa zaman içinde bozulacağından yıkamadan saklamanız gereklidir.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası