Hizmet Bölgelerimiz

Bağcılar Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bağcılar Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bağcılar Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Hedef yumurta firmamız ile hizmete başladığımız ilk günden itibaren yumurta satış ve dağıtım aşamasında sizde en iyi sonucu alabilmeniz için kaliteli hizmet sunmaktayız.  Firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan her semte hizmet vermektedir.

Bağcılar toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetimiz ile bu bölgede bulunan müşterilerinizin taleplerinin karşılamak adına çalışmalarımızı yapmaktayız.  Günlük olarak talep edilen yumurta sayısınca taze ve günlük yumurtanın müşteriye ulaşması konusunda ekibimiz ile koordineli bir şekilde çalışmaktayız.

Yeterli Kapasite İle Yumurta Satışı

Verdiğimiz hizmet için yeterli kapasite ile yumurta üretimimiz bulunduğu için her türlü talebinize geri dönüş yapılmaktadır. Veteriner kontrolünde yapılan yumurta üretimimiz sayesinde daha kaliteli ve taze yumurta kullanım imkanı sunmaktayız.

İstediğiniz tarih ve saatte yapılacak teslimat için hazırlanan yumurtalarımız sizlere taze olarak teslim edilmektedir. Üretim alanında sorun yaşamadan rahatlıkla kullanarak daha verimli ve lezzetli ürünler elde edebilirsiniz. Güvenilir yumurta satışımız ile alacağınız yumurtaların kalitesinde emin olarak kullanabilir ve sorun yaşamadan üretime devam edebilirsiniz.

Hizmet Alanlarımız

Toptan yumurta satış ve dağıtım alanında firmamız sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak adına kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Yalnızca toptan satış yapmaktayız. Pastane, börekçi, otel, restoran, kafe, fırın gibi seri üretim yapan işletmelerin yumurta ihtiyacını karşılamak adına çalışmalarımızı yapmaktayız.

Devamlı üretim yapılması gereken hamur işlerinin vazgeçilmez hammaddesi olan yumurtanızı kaliteli ve taze bir şekilde alabilmeniz adına kurmuş olduğumuz firmamız ile kesintisiz olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bu sayede her zaman en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Bağcılar Hızlı Dağıtım

Bağcılar da bulunan müşterilerimiz için sunduğumuz toptan yumurta satışında talep edilen miktarda yumurta dağıtımı istenilen tarihte ve saatte teslim edilecek şekilde çıkartılmaktadır. Özenle kolilenen yumurtalarımızda taşıma sırasında daha güvenli taşıma işlemi yapılmış olmaktadır.

Yeterli sayıda aracımız bulunduğu için yapılan planlamaya göre talep edilen yumurtalar taze olarak hazırlanır ve adreslere sorunsuz olarak teslim edilir. Üretim alanında aksama olmaması adına firmamız bu konuda son derece hassas hareket etmektedir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası