Hizmet Bölgelerimiz

Sultangazi Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Sultangazi Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Sultangazi Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta satışlarımız toptan olarak yapılmaktadır. Hedef yumurta olarak sizlere taze ve kaliteli hizmet sunmak adına bütün ekibimiz ile itinalı bir şekilde çalışmaktayız. Yeterli üretim alanımız ile her durumda daha kaliteli sonuçlar almanız için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Dağıtım alanımız İstanbul olduğundan Sultangazi toptan yumurta satış ve dağıtım ağımızın bir parçasıdır. Aynı şekilde iki yakada da hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Üretim alanımız ile taze yumurta üretimini en kısa sürede adresinize sunarak bu şekilde üretimlerinizde güvenle kullanım imkanı elde etmeniz için çalışmaktayız.

Toptan Yumurta Verdiğimiz Alanlar

Toptan yumurta dağıtımı için oluşturduğumuz ağımız ile İstanbul da kesintisiz olarak taze ve günlük yumurta dağıtımı yapmaktayız. Yalnızca toptan satış yaptığımız için pastaneler, fırınlar, börek imalathaneleri, kafeler, restoranlar, oteller ve pasta imalatı yapan yerler bizim için çalışma alanlarımızı oluşturmaktadır.

İşimizi en iyi şekilde yapmak adına taze yumurta üretimi ile taleplerinize geri dönüş yapmaktayız. Tam kapasitemiz müşterilerimize en iyi şekilde geri dönüş yapmamız için yeterli olmaktadır. Üretim alanlarında veteriner kontrollü yumurta üretimi yapıldığı için daha yüksek kalitede ve besin değerinde günlük yumurta satışlarımız bulunmaktadır.

Toptan yumurta alımına ihtiyacı olan her işletme ile çalışmalarımızı uzun vadede yapmak adına adımlar atarak en iyi sonuçları sunmak için kendimizi geliştirmekteyiz.

Hızlı Dağıtım Ağı

İstanbul’da her semtte toptan yumurta satış ve dağıtım ağımız ile hizmet verdiğimiz için taleplerinize tam zamanında geri dönüş yapmaktayız. Yüksek üretimimiz sayesinde yoğun taleplere toptan ve uygun fiyat seçeneklerimiz ile karşılık vererek bu şekilde ihtiyacınızın en kaliteli şekilde karşılanmasında etken olmaktayız.

Bu sektöre adım attığımız ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz çizgiden şaşmadan yolumuza aynı şekilde devam ederek çalıştığımız işletmelerin yüksek verimli sonuçlar almasını sağlamaktayız. Yeterli sayıdaki araç ve elemanımız ile İstanbul’da her iki yaka içinde kesintisiz olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Planlı yapılan çalışmalar daha yüksek verim ve hız ile dağıtımın yapılmasını sağladığı için firmamız bu alanda bütün işlemlerini önceden planlayarak yoluna devam etmektedir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası